Informácie o produkte

Maison Berger Paris puzdro na vône do auta Resonance

Povýšte interiér vášho vozidla na novú úroveň s novým zlatým puzdrom na vône do auta Resonance francúzskej značky Maison Berger Paris. Puzdro bolo navrhnuté v ozdobnom dizajne - ako šperk pre vaše vozidlo. Zlatá farba a zaoblené grafické riešenie mriežky, inšpirované kosoštvorcom, pôsobí elegantne a žensky. Spoločne s vami vybranou vôňou do auta sa môže stať krásnym darčekom pre vašich blízkych.

Krásne a praktické puzdro na vône do auta 

Ľahko ho pripevníte na prieduchy klimatizácie (ventilácie), kde spoľahlivo drží vďaka univerzálnemu otočnému plastovému klipu. Premyslený dizajn samotného puzdra zaistí, že v spojení s ventilačným systémom bude pri vložení vonnej náplne parfumovať vaše vozidlo počas niekoľkých týždňov. Po odklapnutí viečka difuzéra doň jednoducho vložíte keramickú náplň s vašou obľúbenou vôňou.

 

  • Kovové puzdro: zlatá farba
  • Otočný plastový klip pre upevnenie na prieduchy ventilácie/klimatizácie
  • Rozmer balenia: 11 x 9 x 3 cm
  • Parfumovaná náplň nie je súčasťou balenia. 

Jednoduchá výmena - široká ponuka

Parfumovanú náplň si môžete vybrať z našej širokej ponuky vôní, podľa svojich preferencií. Maison Berger Paris vône do auta vám každopádne spríjemnia cestovanie, či už dávate prednosť vôni sviežej, jemnej alebo orientálnej, ste vášnivým fajčiarom alebo často cestujete so zvieratami.

 

Dizajnérka Sylvie de France vyštudovala odbor výtvarné umenie na Paris School of Fine Art a Ecole Supérieure de Design Industriel (ESDI) a v roku 1998 si otvorila svoje vlastné dizajnérske štúdio - za viac ako 20 rokov tvorivého života navrhla niekoľko originálnych obalov pre prémiové produkty, akými sú napríklad parfumy, a etablovala sa aj na poli produktov pre stolovanie a spolupracovala s tými najlepšími a najznámejšími spoločnosťami v odbore, akými sú Agatha Ruiz De la Prada, Annick Goutal, Cacharel, Camus Cognac, Castelbajac, Champagne Nicolas Feuillate, Chantal Thomass, Eden Park, Elie Saab, Emanuel Ungaro, Givenchy, Issey Miyake, Jean-Paul Gaultier, Lolita Lempicka, Nina Ricci, Van Cleef&Arpels, Yves Rocher...

 

Maison Berger Paris

Difúzery Berger ponúkajú nový spôsob prevoňania vášho vozidla - okamžitého, trvalého, intenzívneho alebo jemného, ale vždy v tej najvyššej kvalite s dôrazom na francúzsku tradíciu. Kompozície interiérových vôní sú vytvárané rovnako, ako osobné parfumy. Každá pracuje s tromi postupne sa rozvíjajúcimi tónmi - hlavou, srdcom a základom, ktoré na seba musia logicky nadväzovať a byť v súlade. Kolekcia vôní, vytvorená francúzskymi majstrami parfumérmi, je inšpirovaná prírodou a atmosférou ďalekých krajov.

Podobné produkty Maison Berger Paris puzdro na vône do auta Resonance

Novinka
Maison Berger Paris vôňa do auta Olymp, Intenzívny ligot Maison Berger Paris
€ 17,60

SKLADOM 3 ks

Maison Berger Paris vôňa do auta Sviežosť vody Maison Berger Paris
€ 17,60

SKLADOM 1 ks