Předchozí produkt Zaváracie pohár Kilner s klipom - hranatý Následující produkt Villeroy & Boch Toy´s Delight raňajkový tanier, červený, 17 cm

Informácia o produkte

Kuchynská stierka je veľmi šikovný pomocník. Táto z kolekcie Innovative Kitchen naviac zvládne oveľa viac. Okrem odkrojenia hotového cesta, premiestnenie surovín do hrnca alebo zmeranie cesta zvládne tiež očistiť stonky byliniek od lístkov a tým vám ušetrí veľa práce.

  • Rozmery: 15,2 x 14 x 2,2 cm
  • Nevhodné do umývačky riadu

Innovative Kitchen

Kolekcia kameninového riadu Mason Cash prinesie vašej kuchyni širokú škálu kuchynských produktov, ktoré budete milovať nielen pre ich nádherný dizajn, ale predovšetkým pre chytré, multifunkčné využitie. Nad každým výrobkom sa dizajnéri zamysleli, aby plnil funkciu nielen krásnej dekorácie, ale zvládal byť viacúčelovým prvkom, ktorý do vašej kuchyne prinesie moderný vzhľad a funkcionalitu.

Ikona britského dizajnu

Riad, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitnej kameniny, ktorá je síce ťažšia ako keramika alebo iné hlinené materiály, ale je oveľa odolnejšia voči oteru alebo poškrabaniu. Váha riadu je ale veľkou výhodou nielen v tom, že pri miešaní či miesení zostáva kamenina na mieste, je tak akurát vyvážená, že nebudete mať problém ju držať v jednej ruke.

mason Cash

Značka, pod ktorou sa predáva prepychový anglický dizajn, sa svojmu remeslu venuje už od začiatku 19. storočia. Mason Cash je známy predovšetkým vďaka keramickému riadu do kuchyne v ikonickej bielej a trstinovej farbe. Užite si (nielen) sladké pečenie vďaka širokému sortimentu, ktorý zahŕňa hnetacie misy, misky na tekuté cesto, ale aj keramické odmerky na suroviny či multifunkčné kuchynské náčinie.

 

 

Podobné produkty Kuchynská stierka 4v1 Mason Cash Innovative Kitchen