Předchozí produkt Villeroy & Boch Anmut Platinum miska, Ø 13 cm Následující produkt Villeroy & Boch Bunny Tales porcelánová zajačica babička Emma

Informácia o produkte

Nechajte do vašej kuchyne preniknúť farby a vytvorte si útulné a farebné prostredie, v ktorom bude radosť nielen variť ale predovšetkým piecť. Kolekcia žiarivých farebných mís prinesie do vašej kuchyne očarujúci a hlavne funkčný dizajnový doplnok, ktorý budete milovať. Dostupné vo viacerých rozmeroch a farbách.

Rozmery:
Objem: 4 l - Priemer: 29 cm - Výška: 14 cm
Objem: 2,7 l - Priemer: 26 cm - Výška: 11,6 cm
Objem: 2 l - Priemer: 24 cm - Výška 10,8 cm

Ikona britského dizajnu

Riad, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitnej kameniny, ktorá je síce ťažšia ako iné hlinené materiály, ale je oveľa odolnejšia voči oteru alebo poškrabaniu. Váha riadu je ale veľkou výhodou nielen v tom, že pri miešaní či miesení zostáva kamenina na mieste, je tak akurát vyvážená, že nebudete mať problém ju držať v jednej ruke.

mason Cash

Značka, pod ktorou sa predáva prepychový anglický dizajn, sa svojmu remeslu venuje už od začiatku 19. storočia. Mason Cash je známy predovšetkým vďaka keramickému riadu do kuchyne v ikonickej bielej a trstinovej farbe. Užite si (nielen) sladké pečenie vďaka širokému sortimentu, ktorý zahŕňa hnetacie misy, misky na tekuté cesto, ale aj keramické odmerky na suroviny či multifunkčné kuchynské náčinie.

 

 

Podobné produkty Mason Cash Soft Colour Misa na cesto, rôzne druhy

Články o produkte