Informácie o produkte

Vychutnajte si obľúbený čaj, kávu alebo horúcu čokoládu a užite si jednoduchý, štýlový anglický dizajn, ktorý vám ponúka kameninové riady Mason Cash.

  • objem: 350 ml
  • vhodné do umývačky riadu
  • vhodné do mikrovlnnej rúry

Classic Collection Grey Dinnerware

Kolekcia, ktorú najviac oceníte pri stolovaní s krásnym názvom Classic v šedej farbe. Nestarnúci, elegantný dizajn vám zaručí, že váš jedálenský servis bude vyzerať moderne aj za pár rokov. Neutrálne šedé prevedenie bude ladiť ku každej kuchyni, ale aj akákoľvek iná Mason Cash kolekcia.

Ikona britského dizajnu

Riad, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitnej kameniny, ktorá je síce ťažšia ako keramika alebo iné hlinené materiály, ale je oveľa odolnejšia voči oteru alebo poškrabaniu. Váha riadu je ale veľkou výhodou nielen v tom, že pri miešaní či miesení zostáva kamenina na mieste, je tak akurát vyvážená, že nebudete mať problém ju držať v jednej ruke.

mason Cash

Značka, pod ktorou sa predáva prepychový anglický dizajn, sa svojmu remeslu venuje už od začiatku 19. storočia. Mason Cash je známy predovšetkým vďaka keramickému riadu do kuchyne v ikonické bielej a trstinovej farbe. Užite si (nielen) sladké pečenie vďaka širokému sortimentu, ktorý zahŕňa hnetacie misy, misky na tekuté cesto, ale aj keramické odmerky na suroviny či multifunkčné kuchynské náčinie.

 

 

Podobné produkty Mason Cash Spira taupe hrnček, 350 ml

Novinka
Mason Cash Classic sklenená odmerka, 1 l Mason Cash
€ 12,40

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Mason Cash In the Forest oválna zapekacia misa, biela, 560 ml Mason Cash
€ 11,70

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Mason Cash In the Forest oválna zapekacia misa, biela, 1,5 l Mason Cash
€ 20,40

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Mason Cash Hen Nest Misa s vekom v tvare sliepky, krémová Mason Cash
€ 39,60

SKLADOM 2 ks