Informácia o produkte

Keramická miska na klíčenie, kriedová

Dvojposchodová miska je vyrobená z čisto prírodného materiálu a je určená na klíčenie všetkých druhov semienok (okrem slizovitých) presne tam, kde ich potrebujete mať poruke, či už to bude na kuchynskej linke, na okne či na stole v jedálni. Klíčiaca miska sa skladá z 3 častí - 2 vrúbkovaných, zvonku kriedovobielych, zvnútra krémových, obojstranne hladko glazúrovaných keramických priehradiek s otvorom na prepad vody, a spodnej keramickej misky kriedovej farby, ktorá slúži na zachytenie prebytočnej vody. Konštrukcia dvojposchodovej keramickej misky na klíčenie zaisťuje, že semená získavajú presne tú správnu ventiláciu a primerané množstvo svetla, aby sa podporili optimálne podmienky klíčenia. To nastane počas 4 až 8 dní, podľa druhu použitých semienok. Najrýchlejšie klíči žerucha. V miske môžete nechať naklíčiť 2 druhy semienok naraz a zbierať potom naraz úrodu 2 druhov čerstvých chrumkavých klíčkov.

Zdravé, plné vitamínov, chrumkavé a navyše v bio kvalite

Klíčiace priehradky i odtoková miska sú keramické, hladko obojstranne glazúrované. Klíčiace priehrady sú vnútri vrúbkované na ľahšie uchytenie klíčiacich semienok a na príjemnejšiu údržbu sú glazúrované krémovou farbou. Svojím vyhotovením je miska vhodná aj pre klíčenie organických kultúr, teda semienok v bio kvalite. Svoje miesto nájde všade tam, kde si potrpia na zdravé stravovanie a kreativitu. Čerstvé chrumkavé klíčky sviežozelenej farby sú už takmer neodmysliteľnou súčasťou chutných sendvičov, pripravovaných na desiatu či obed do školy alebo do práce, chuťovo aj vizuálne ozvláštnia tvarohové i vaječné nátierky a dozdobia krémové polievky.

Miska na klíčenie Emile Henry, keramická

  • elegantný vzhľad a praktické využitie – dizajnová záhradka kdekoľvek ju potrebujete
  • len prírodné materiály – glazúrovaná keramika 
  • ľahko sa čistí – misky s dokonale hladkou glazúrou, možno ich umývať v umývačke riadu
  • 10-ročná záruka sa vztahuje na výrobné chyby

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

  • hmotnosť: 1,795 kg
  • dĺžka:  22,3 cm
  • šírka: 10 cm
  • výška celkovo: 15 cm

Páčia sa vám misky na klíčenie? Ste nadšení a spokojní? Pořiďte si v rovnakej farbe ešte malú kuchynskú pivničku v podobe veľkej misy na uskladnenie ovocia a zeleniny, misku na uskladnenie cesnaku a drobných cibuľovín a misku – nádobu, ktorá je určená na bezpečné skladovanie soli aleebo cukru bez zvlhnutia.

 

Prečo si vybrať Emile Henry?

Emile Henry je rodinná firma, ktorá tradičnej keramike dáva nový rozmer. Či už je to precízne ručné práce, nadčasový dizajn alebo prírodné farby glazúry, ktorá sa hodí takmer do každej kuchyne. Keramický riad značky Emile Henry je nielen funkčný, ale tiež skvele vyzerá na stole.

10 rokov záruka na výrobné chyby

Výrobky sú na dne označené logom Emile Henry a rokom, v ktorom bol daný výrobok zhotovený. Všetky výrobky majú číslo pracovníka, ktorý výrobok zhotovil. I vďaka tomu môže potom spoločnosť poskytnúť záruku na výrobné chyby na celých 10 rokov.

Články o produkte

Vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre ženy

Inšpirácia na darčeky pre všetky vaše lásky - princezné, kráľovné v kuchyni, sportovkyně aj rozprávkové babičky.