Předchozí produkt Mlynček na soľ Peugeot Fidji, grafitový, 15 cm Následující produkt Weber Čistiaca súprava na grily na drevené uhlie, 7 ks

Informácie o produkte

Peugeot Paris mlynček na soľ u´Select, prevedenie grafit, výška 18 cm

Už viac ako 30 rokov uplynulo od chvíle, kedy uzrel svetlo sveta prvý mlynček typu Paris, mlynček, ktorý sa stal na dlhé roky poznávacím znamením a vlajkovou loďou firmy Peugeot. Tento 18 cm vysoký mlynček na soľ je vyrobený tradične z bukového dreva, ide však o edíciu v netradičnej, grafitovo-čiernej farbe. K dispozícii aj mlynček na korenie.

Krásny kúsok na váš stôl 

Matný, grafitovo-čierny 18 cmvysoký mlynček z bukového dreva bude pomyselnou čerešničkou na torte na vašom pretstretom stole. Po odšrúbovaní korunky a zložení vrchnej časti ho ľahko naplníte. Pri mletí len otáčate hornou časťou mlynčeka v smere hodinových ručičiek. Na mlecí mechanizmus, ktorý je vyrobený z nerezovej ocele 18/10, navyše špecificky ošetrenej pre vyššiu odolnosť proti korózií a opotrebovaniu a teda aj pre dlhotrvajúcu ostrosť, je poskytovaná celoživotná záruka. Vlastnú hrubosť mletia si nastavíte vďaka patentovanej technológii uSelect, a to voľbou z celkom 6 prednastavených možností, od najhrubšieho po najjemnejšie mletie. 

Moderný eye catcher 

Firma Peugeot v roku 2020 uviedla na trh ojedinelú kolekciu mlynčekov na korenie (Paris, Bistro, Fidji a Madras), vyrobených z tradičného bukového dreva, avšak v nevšednom odtieni grafitovo-čiernej, ktorá z každého kúsku urobí must have moderného interiéru.

Značka Peugeot v roce 2020 uvedla na trh ojedinělou kolekci mlýnků na koření Paris, Bistro, Fidji a Madras, v odstínu grafitově černé.

Ako mlecí systém u´Select funguje?

Mlynček na korenie: mlecí mechanizmus má špirálovitý tvar a je vybavený dvojitou radou zubov, ktoré zrnká čierneho korenia navádzajú a pridružujú tak, aby bolo zaručené dokonalé namletie. Odporúčame používať sušené zrnká čierneho korenia s priemerom 6 mm a menej, a to je biele korenie, čierne korenie alebo zelené korenie. Zmes farebných korenín by nemali obsahovať viac než 15% červeného (ružového) korenia. Možno použiť na mletie sušeného koriandru.
Mlynček na soľ: mlecí mechanizmus na soľ je konštruovaný tak, aby drvil hrubú suchú soľ - morskú i kamennú. Ideálne s kryštálmi s priemerom 4 mm a menej.

Hlavné výhody Peugeot Paris mlynčeka so systémom u´Select

 • jednoduchá manipulácia pri naplňaní 

 • celoživotná záruka na mlecí mechanizmus

 • ľahké nastavenie hrúbky mletia

 • elegantný dizajn

 • ergonomické spracovanie

 • telo mlynčeka vyrobené z rýdzo prírodného materiálu

 • vyrobené 100 % vo Francúzsku

Starostlivosť
 • čistite mäkkou suchou handričkou 

 • neumývajte v umývačke riadu 

 • chráňte pred vlhkom a nadmerným teplom

 • mlynček na korenie nepoužívajte na mletie soli a naopak!

 

Mlynčeky Peugeot = precízna ručná práca, francúzska tradícia, doživotná záruka

Mlynčeky Peugeot nie sú len obyčajným tovarom. Od roku 1810 sú symbolom tradičnej francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať si život. Mlynčeky majú elegantný dizajna ergonomické spracovanie, ktoré zaistí, že vám mlynček výborne padne do ruky.

Telá mlynčekov a mlecích mechanizmov sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a výsledný výrobok sa dokončuje ručne. Každý z nich v sebe teda nesie nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od lacných čínskych výrobkov, vznikajúcich na automatických linkách, doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri Peugeot po dokončení ešte overujú funkčnosť jednotlivých časti mlynčekov a následne jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu firma Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.​

 

Odporúčame dokúpiť

Novinka
Peugeot Soľ morská Sel de Guérande 240 g Peugeot
€ 7,90

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Novinka
Peugeot Perzská modrá soľ, 140 g Peugeot
€ 9,50

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Podobné produkty Mlynček na soľ Peugeot Paris, u´Select, grafitový, 18 cm

Odporúčame
limitovaná edícia
Súprava 2 mlynčekov Peugeot Duo Paris, 18 cm, modrá Peugeot
€ 77,90

SKLADOM 2 ks

Mlynček na korenie Peugeot Zanzibar s 3 druhmi korenia Peugeot
€ 66

SKLADOM viac ako 5 ks

Peugeot Tahiti sada na korenie a soľ, čierna / biela Peugeot
od € 51,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Mlynček Peugeot Daman Peugeot
od € 45

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte