Předchozí produkt Zwilling Bela šalátová sada, 2 ks Následující produkt Villeroy & Boch French Garden Salátová mísa, 21 cm

Informácie o produkte

Nepriľnavá indukčná soté panvica Woll Eco Lite s odnímateľnou rukoväťou, 24 cm

Kompaktná nepriľnavá hlboká panvica s odnímateľnou rukoväťou z kolekcie Eco Lite príde vhod pri príprave soté z kuracieho mäsa alebo bravčovej panenky. Pripravíte v nej aj typické slovenské smotanové omáčky alebo kari. Vďaka kompaktným rozmerom na nej pripravíte obed pre jednotlivca i menej početnú rodinu.

Rozmery soté panvice Eco Lite, 24 cm

  • Priemer: 28 cm
  • Výška: 7 cm
  • Objem: 2,5 l

Stručné fakty o panvici Woll z kolekcie Eco Lite 

  • Vhodná na indukčnú varnú dosku (aj na sklokeramickú varnú dosku, plyn a elektrické platne)
  • Vhodná do umývačky riadu (odporúčame šetrnejšie ručné umývanie)
  • Vhodná do rúry (až do 200 °C)
  • Neobsahuje PFOA
  • Extrémne odolný nepriľnavý povrch  je spevnený kryštálmi safíru (na báze polyméru PTFE)
  • Odnímateľná rukoväť
  • Vyrobené v Nemecku

Kolekcia ECO Lite - keď menej je viac

Kolekcia panvíc ECO Lite od nemeckého výrobcu prémiového hliníkového riadu Woll kladie dôraz na aktuálne ekologické trendy aj pri výrobe panvíc. Najmodernejšia hi-tech výrobná linka svojho druhu v Európe s pokročilou technológiou tlakového liatia umožňuje vyrobiť odolné telo panvice z tenšej vrstvy 100 % recyklovaného hliníka. Ušetrí sa nielen materiál a energia pri spracovaní hliníkovej zliatiny, ale panvica je tak o 35 % ľahšia * (čo ocenia najmä dámy, pre ktoré môžu byť niektoré panvice príliš ťažké). Odnímateľné rukoväti a držiaky pokrievok sú vyrobené trvalo udržateľnou technológiou z lokálnych surovín - využitím približne 40 % drevenej múky a múky z olivových semien. Automatizované robotické nanášanie nepriľnavého povrchu predchádza plytvaniu pri aplikácii nepriľnavého povrchu. Celoplošné indukčné dno na maximálne efektívne a úsporné využívanie indukčného ohrevu. Ekologické je aj balenie panvíc, ktorých prebal je z recyklovaného kartónu a produktové informácie sú vytlačené metódou šetrnou k životnému prostrediu.
Najväčší ekologický prínos je dlhá životnosť panvíc a odolnosť nepriľnavého povrchu. 

 

 

Woll - Made in GermanyZaloženie spoločnosti Norbert Woll GmbH sa datuje do roku 1979. Pred viac ako 40 rokmi sa zrodil sen o dokonalej panvici, ale predaju kvalitného riadu sa Norbert Woll, sám uznávaný šéfkuchár, venoval už od roku 1974. Pod menom Woll si predstavíte súpravu excelentného kuchynského riadu, ktorý vzniká originálnou technikou odlievania hliníka a následným ručným spracovaním už od roku 1983. Táto technika sa za takmer 40 rokov jej existencie nepresunula z Nemecka.

Aj dnes Woll pokračuje vo svojej vízii s rovnakou vášňou, posúvať štandardy perfektného varenia a dodávať zákazníkom riad výnimočnej kvality. Preto sú nepriľnavé panvice, hrnce a rajnice značky Woll pojmom kvality pri varení.

Odporúčame dokúpiť

Novinka
Pokrievka z tvrdeného skla Woll Eco Lite, 24 cm Woll
€ 14

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty Nepriľnavá soté panvica Woll Eco Lite s odnímateľnou rukoväťou, 24 cm