Předchozí produkt Villeroy & Boch Petite Fleur Šalátová misa, 21 cm Následující produkt Zwilling Classic Inox manikúra, čierna koža, 3 ks

Informácia o produkte

Nordic Ware Forma Chrobáčiky a motýle plát s 8 formičkami

Ak ste nadšení entomológovia alebo má vaše dieťa rado chrobáky, určite ho nadchnete malými bábovkami práve v tvare lienok, motýľov a včielok. Fantázii sa medze nekladú a okrem samotného upečenia bábovky v tvare včielky, vážky, motýľa alebo lienky, môžete svoje čerstvo upečené sladké chrobáčiky ozdobiť aj cukrovou polevou.

  • liaty hliník
  • 10 rokov záruka
  • rozmer: 38,1 x 29,21 x 4,6 cm
  • objem: 1,18 l

Jar a leto s Nordic Ware

Táto kolekcia prináša nielen zlatistú farbu medi ale hlavne svieže motívy, ideálne pre jarné a letné party, čo vás určite potešia aj počas chladnejších dní, kedy radi na leto zaspomínate. Možné vložiť do rúry s maximálnou teplotou až do 200 ° C.


Americká značka Nordic Ware začala svoju históriu písať v roku 1946, kedy firmu založil metalurgický inžinier so švédskymi koreňmi David Dalquist spolu so svojou manželkou Dorothy. Do povedomia zákazníkov sa dostala až s príchodom roku 1950, kedy Davida navštívila skupina gazdiniek a požiadala ho o vytvorenie klasickej bábovkovej formy, ktorú poznali zo svojich európskych domovín. David ich priania vypočul a vytvoril svetovo známe Bundt, čo je patentovo chránené označenie bábovkových foriem na pečenie. Ďalšie zvrat prišiel v roku 1966. V americkom Houstone sa konala prestížna súťaž v pečení (Pillsbury Bake-Off), kde súťažiaci Ella Helfrich obsadila 2. miesto s formou Nordic Ware s otvorom uprostred a upiekla dnes už ikonický recept Fudge Tunel, ktorý zaručil slávu nielen jej ale hlavne značke Nordic Ware, ktorá sa doslova cez noc stala hitom.

Dnes má formu Nordic Ware takmer 70 miliónov domácností, a toto číslo stále rastie. Spoločnosť sídli v Minneapolis v štáte Minnesota, kde má tiež svoje vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obmieňa svoj predajný sortiment o nové tvary a sezónne formy. Keď je forma navrhnutá, vytlačí sa najskôr 3D model a potom sa môže začať s výrobou formy. Všetko od vzniku až po expedíciu výrobku na jednom mieste.

Podobné produkty Nordic Ware Chrobáčiky a motýle plát s 8 formičkami

Články o produkte