Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Verbena, 500 ml Následující produkt Rosenthal vianočná tácka v tvare hviezdy, Vianočný trh, Ø 24 cm

Informácia o produkte

Forma na bábovku Nordic Ware Elegant, zlatá

Klasicky zaoblené tvary tejto formy jej dávajú elegantný nádych, ktorý sa hodí pre každú príležitosť. Či už slávite narodeniny, meniny alebo výročie, táto forma sa stane vaším obľúbeným spoločníkom, pretože dokáže vytvoriť skvelé tvary báboviek behom chvíľky.

  •      zdravotne nezávadná
  •      objem: 2,3 l (10cups)
  •      rozmer: 22,2 x 22,2 x 9,3 cm
  •      10 rokov záruka

Výročie zo zlata

K príležitosti 70. výročia vzniku spoločnosti sa dizajnéri rozhodli osláviť toto jubileum netradične, a to obľúbenými formami v prémiovom zlatom prevedení. Možné vložiť do rúry s maximálnou teplotou až do 200 ° C.


Americká značka Nordic Ware začala svoju históriu písať v roku 1946, kedy firmu založil metalurgický inžinier so švédskymi koreňmi David Dalquist spolu so svojou manželkou Dorothy. Do povedomia zákazníkov sa dostala až s príchodom roku 1950, kedy Davida navštívila skupina gazdiniek a požiadala ho o vytvorenie klasickej bábovkovej formy, ktorú poznali zo svojich európskych domovov. David ich priania vypočul a vytvoril svetovo známe Bundt, čo je patentovo chránené označenie bábovkových foriem na pečenie. Ďalší zvrat prišiel v roku 1966. V americkom Houstone sa konala prestížna súťaž v pečení (Pillsbury Bake-Off), kde súťažiaci Ella Helfrich obsadila 2. miesto s formou Nordic Ware s otvorom uprostred a upiekla dnes už ikonický recept Fudge Tunel, ktorý zaručil slávu nielen jej ale hlavne značke Nordic Ware, ktorá sa doslova cez noc stala hitom.

Dnes má formu Nordic Ware takmer 70 miliónov domácností, a toto číslo stále rastie. Spoločnosť sídli v Minneapolis v štáte Minnesota, kde má tiež svoje vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obmieňa svoj predajný sortiment o nové tvary a sezónne formy. Keď je forma navrhnutá, vytlačí sa najskôr 3D model a potom sa môže začať s výrobou formy. Všetko od vzniku až po expedíciu výrobku na jednom mieste.

Podobné produkty Forma na bábovku Nordic Ware Elegant, zlatá, 2,3 l

Články o produkte

Vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre ženy

Inšpirácia na darčeky pre všetky vaše lásky - princezné, kráľovné v kuchyni, sportovkyně aj rozprávkové babičky.