Informácia o produkte

Panvica na lievance, smajlík

Ak máte radi lievance a chcete si vaše raňajky ozvláštniť, vyskúšajte s pomocou tejto panvice od americkej značky Nordic Ware vytvoriť veselé lievance s úsmevom. Ak budete chcieť pripraviť jedinečnú kombináciu rôznych tvári, odporúčame vždy jedno miesto vynechať. Tak ľahko preložíte všetky lievance na novú pozíciu a vznikne vám z každej strany iný smajlík.

  • liaty hliník, fenolové rukoväť
  •  10 rokov záruka
  • 7 x lievance s priemerom 7,5 cm

Americká značka Nordic Ware začala svoju históriu písať v roku 1946, kedy firmu založil metalurgický inžinier so švédskymi koreňmi David Dalquist spolu so svojou manželkou Dorothy. Do povedomia zákazníkov sa dostala až s príchodom roku 1950, kedy Davida navštívila skupina gazdiniek a požiadala ho o vytvorenie klasickej bábovkovej formy, ktorú poznali zo svojich európskych domovov. David ich priania vypočul a vytvoril svetovo známe Bundt, čo je patentovo chránené označenie bábovkových foriem na pečenie. Ďalší zvrat prišiel v roku 1966. V americkom Houstone sa konala prestížna súťaž v pečení (Pillsbury Bake-Off), kde súťažiaci Ella Helfrich obsadila 2. miesto s formou Nordic Ware s otvorom uprostred a upiekla dnes už ikonický recept Fudge Tunel, ktorý zaručil slávu nielen jej ale hlavne značke Nordic Ware, ktorá sa doslova cez noc stala hitom.

Dnes má formu Nordic Ware takmer 70 miliónov domácností, a toto číslo stále rastie. Spoločnosť sídli v Minneapolis v štáte Minnesota, kde má tiež svoje vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obmieňa svoj predajný sortiment o nové tvary a sezónne formy. Keď je forma navrhnutá, vytlačí sa najskôr 3D model a potom sa môže začať s výrobou formy. Všetko od vzniku až po expedíciu výrobku na jednom mieste.

Podobné produkty Nordic Ware Panvica na lievance, smajlík