Informácie o produkte

OPINEL VR N ° 08 Inox DIY, kutilský nôž, sivý

Francúzske zatváracie nože Opinel sú generáciami preverenou klasikou. Prvý zatvárací nôž Opinel bol vyrobený v roku 1890 a od tej doby sú tieto zatváracie nože vyhlásené svojou spoľahlivosťou, dlhotrvajúcou ostrosťou, všestrannosťou a tradičným - nezameniteľným tvarom a dizajnom. Ručne brúsená čepeľ vyrobená z vysoko kvalitnej švédskej ocele. Ale aj Opinel ide s dobou, príkladom toho je aj outdoorová kolekcia s maximálne odolnou rukoväťou z vysoko kvalitného plastu.

Najnovší počin tradičného výrobcu zatváracích nožov Opinel, v ktorom zdatne prepája tradičný dizajn a moderné technológie. Názov tohto noža vychádza zo skratky anglického Do It Yourself - teda nášho "urob si sám". Tento nôž je predurčený všetkým kutilom, ale aj profesionálnym remeselníkom - šikovný pomocník, ktorý je vždy po ruke.
Zosilnená hrúbka čepele (2,2 mm) z nerezovej ocele zaistí, že tento nôž toho zvládne naozaj veľa. Dva výrazné "zárezy" na ostrí slúžia k obnaženiu a na rezanie drôtov (vhodné pre obnaženie drôtov do priemeru 8 mm a na rezanie drôtov do priemeru 5 mm). Ergonomicky tvarovaná rukoväť je vyrobená z polyamidu a zosilnená sklolaminátom. V priehlbinách z oboch strán sú magneticky uchytené skrutkovacie nástavce - klasický a krížový. Umiestnením skrutkovacích nástavcov do priehlbiny na konci rukoväte, sa nôž premení v praktický skrutkovač.

  • čepeľ z leštenej nerezovej ocele s hrúbkou 2,2 mm
  • obnažovač drôtov (do priemeru 8 mm)
  • rezák drôtov (do priemeru 5 mm)
  • rukoväť z odolného syntetického materiálu
  • poistka ViroBlock
  • dĺžka čepele 7 cm
  • magnetické uchytenie skrutkovacích nástavcov (krížový a klasický)

Podobné produkty OPINEL VR N ° 08 Inox DIY, kutilský nôž, sivý

Nôž Opinel VR N°07 Inox adventurer, 8 cm Opinel
€ 12,50

SKLADOM viac ako 5 ks

OPINEL Zatvárací nôž Inox Opinel
od € 10,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Opinel Colorama VRI N°06, 7 cm Opinel
od € 12

SKLADOM viac ako 5 ks