Informácie o produkte

OPINEL VR N ° 08 Inox Outdoor Red

Francúzske zatváracie nože Opinel sú generáciami preverenou klasikou. Prvý zatvárací nôž Opinel bol vyrobený v roku 1890 a od tej doby sú tieto zatváracie nože vyhlásené svojou spoľahlivosťou, dlhotrvajúcou ostrosťou, všestrannosťou a tradičným - nezameniteľným tvarom a dizajnom. Ručne brúsená čepeľ vyrobená z vysoko kvalitnej švédskej ocele. Ale aj Opinel ide s dobou, príkladom toho je aj outdoorová kolekcia s maximálne odolnou rukoväťou z vysoko kvalitného plastu

Nôž maximálne prispôsobený všetkým outdoorovým športovým aktivitám, ktoré vás len napadnú - horolezectvo, paragliding, kanoistika, jachtárčenie i potápanie. Čepeľ s dĺžkou 8,5 cm je vyrobená z nerezovej švédskej ocele Sandvik s dlhotrvajúcou ostrosťou, ktorá je prakticky bez údržbová, má zosilnenú hrúbku na 2,5 mm pre väčšiu odolnosť, časť čepele je opatrená vlnitým ostrím (3,5 cm) pre jednoduché rezanie i rezanie silných syntetických lán.
Nôž je vybavený patentovanou poistkou ViroBlock - nielen proti zatvoreniu čepele, ale aj proti jej otvoreniu.
Rukoväť je vyrobená z moderného, ​​vysoko odolného syntetického materiálu. V rukoväti je integrovaná bezguličková píšťalka, ktorá vydáva zvuk o sile 110 db a je počuteľná do vzdialenosti až 300 metrov. Pevné syntetické pútko pre bezpečné zavesenie noža za opasok.

  • čepeľ z leštenej nerezovej ocele s hrúbkou 2,5 mm
  • vrúbkované ostrie s dĺžkou 3,5 cm
  • rukoväť z odolného syntetického materiálu
  • poistka ViroBlock
  • dĺžka čepele 8,5 cm
  • integrovaná píšťalka

Podobné produkty OPINEL VR N ° 08 Inox Outdoor Red

limitovaná edícia
Zatvárací nôž OPINEL N°08, Amour 2019 by Kruella, 8,5 cm Opinel
€ 38

skladom

limitovaná edícia
Zatvárací nôž OPINEL N°08, Amour 2019 by Andrea, 8,5 cm Opinel
€ 38

skladom

limitovaná edícia
Zatvárací nôž OPINEL N°08, Amour 2019 by Franck, 8,5 cm Opinel
€ 38

skladom

Hubársky nôž  Opinel  VR N°08 Opinel
€ 21

skladom