Parametre a popis
Parametre
| Rozmery (h × v × š) | 6 × 16,2 × 22 cm |
| Hmotnosť | 0,38 kg |
| Druh vône | kvetinové vône |
Popis
Darčeková sada Mini Duo Lolita Lempicka francúzskej značky Maison Berger Paris obsahuje aróma difuzér v tvare valca spoločne s 90 ml interiérového parfumu s vôňou Lolita Lempicka a 6 kusov vŕbových vonných tyčiniek + bytovú vôňu v sklenenom rozprašovači s rovnakou vôňou. Ideálna ako darček pre vašich blízkych. Vyberať môžete z farebného vypracovania: transparentnej, fialovej alebo čiernej farby.
Interiérový parfum Lolita Lempicka si vás získa svojou výnimočnou ženskosťou a zmyselnosťou. Hlava parfumu sa skladá z listov brečtanu, badiánu a jemnej vône sladkého drievka. Srdce predstavuje jedinečný akord vôní listov fialiek, čerešní a irisu. Túto krásnu kombináciu doplnia tonka bôby, karamel a jemné drevo.
Produkt nájdete pod
Dlhý popis
Darčeková sada Duo Mini: aróma difuzér s náplňou 90 ml + bytová vôňa 50 ml, Lolita Lempicka
Mini aróma difuzér Lolita Lempicka bol vyrobený z hrubostenného skla v jednoduchom valcovitom dizajne so zlatou ozdobou, typickou pre kolekciu Lolita Lempicka. Pomocou vŕbových vonných tyčiniek a interiérovej vône jemne prevoňuje okolie po dobu 30 dní. Intenzitu vône môžete jednoducho upraviť množstvom použitých vonných tyčiniek. Vonný difuzér je samozrejme možné doplniť akýmkoľvek interiérovým parfumom. S každou novou vôňou je potrebné použiť nové vonné tyčinky. Na našom e-shope môžete vyberať zo širokej ponuky náplní do difuzérov značky Maison Berger Paris.
Bytová vôňa Lolita Lempicka v sklenenom rozprašovači s elegantným dizajnom, podobným štýlu difuzéra, vám umožní dvojitý zážitok z vône Lolita Lempicka. Na prevonanie vášho domova postačí tri až päť oblakov spreja. (Nestriekajte, prosím, vôňu smerom na citlivé povrchy, ako sú napríklad textílie.) Pre ešte lepší účinok nezabudnite pravidelne vetrať.
Aróma difuzér je krásny, ale predovšetkým vonia
Pomocou vonných tyčiniek a interiérovej vône difuzér jemne parfumuje okolie. Intenzitu vône môžete ľahko upraviť množstvom používaných vonných tyčiniek. Vonný difuzér je možné, samozrejme, doplniť ľubovoľným interiérovým parfumom. S každou novou vôňou treba použiť nové vonné tyčinky. Na našom e-shope si môžete vybrať zo širokej ponuky náplní do difuzérov značky Maison Berger Paris.
Tyčinkový aróma difuzér
- Od uznávanej francúzskej značky Maison Berger Paris
- Už naplnený parfumom/pri nových baleniach s náplňou v balení
- Znovu plniteľný, je možné použiť aj iné parfumy ako pôvodné
- Vyrobený z hrubostenného lakovaného skla
- Šesť vŕbových vonných tyčiniek
- Intenzitu vône je možné modulovať množstvom tyčiniek
- Tyčinky pravidelne otáčajte pre ich maximálny účinok
- Pri výmene parfumu použite novú sadu tyčiniek
- Vyberte si z veľkého množstva difuzérov s parfumami
Vonné tyčinky a ich použitie
Vonné tyčinky Maison Berger Paris sú vyrábané z čierneho polyméru s dĺžkou 24 a 30 cm či z vŕbového prútia s dĺžkou 24 cm. Zaručujú veľmi rýchle vzlínanie a rovnomerné prevoňanie miestnosti bez nežiaduceho zafarbenia parfumu. V závislosti na výške a tvare vášho difuzéru je možné ich dĺžku skrátiť - 24 cm tyčinky je možné zastrihnúť na 21 cm, 30 cm potom na dĺžku 27 cm. Vďaka kvalitnému materiálu sú tyčinky Maison Berger Paris veľmi odolné, odporúčame však ich výmenu pri každom doplnení či výmene druhu interiérového parfumu. Aby dobre slúžili, otáčajte ich pravidelne asi po jednom týždni použitia, reaktivujete tak proces vzlínania.
Tip pre moduláciu intenzity vône: podľa vašej potreby použite 2–3 vonné tyčinky pre jemné prevoňanie, 4–6 pre strednú intenzitu parfumu a 7–8 tyčiniek pre maximálne možné prevoňanie.
Interiérový parfum Lolita Lempicka
Ikonický zmyselný parfum Lolita Lempicka váš interiér zahalí sladkou vôňou. Vrchné tóny parfumu sú tvorené z listov brečtanu, badiánu a jemnej vône sladkého drievka. V stredných tónoch zaznievajú tóny fialiek a irisu, nízke tóny potom celú vôňu zahaľujú do vône tonkových bôbov, jemného dreva a cistu ladanového. Nechajte sa okúzliť tajomnou vôňou labdana, kvetu sladkého drievka, anízu, jemného dreva a karamelu, ktorú dopĺňa orechovo-vanilková aróma tonkových bôbov.
Tóny parfumu Lolita Lempicka
- Hlava: listy brečtanu, badián, kvet sladkého drievka
- Srdce: listy fialiek, čerešňa, iris
- Základ: tonkové bôby, krémové drevo, karamel, cist ladanový
O značke Maison Berger Paris
Značka Maison Berger Paris, ktorá sídli v samom srdci Normandie, je známa pre svoje dizajnové katalytické lampy a aróma difuzéry. Medzi najnovšie must have produkty značky sa radia elektrické difuzéry. V jej rozširujúcom sa sortimente ďalej nájdete vonné sviečky a difuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácnosti. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy. Vďaka obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 svetových krajín.