Předchozí produkt Villeroy & Boch Spring Awakening stojanček na vajíčka Následující produkt Villeroy & Boch New Cottage Basic hrnček na latte macciato, 0,48 l

Informácie o produkte

Aróma difuzér Cube Maison Berger Paris

Elegantný aróma difuzér z číreho hrubostenného skla francúzskej značky Maison Berger Paris v tvare kocky bol vyrobený v univerzálnom dizajne, ktorý je vhodný do všetkých typov interiérov. Pomocou vonných tyčiniek a interiérovej vône jemne parfumuje okolie počas minimálne 4 týždňov. Intenzitu vône si môžete ľahko upraviť množstvom používaných vonných tyčiniek. Vonný difuzér možno, samozrejme, doplniť ľubovoľným interiérovým parfumom. S každou novou vôňou je nutné použiť nové vonné tyčinky. Na našom e-shope popasta.sk si môžete vybrať zo širokej ponuky náplní do difuzérov značky Maison Berger Paris.

Priehľadný sklenený difuzér Cube

 • Od uznávanej francúzskej značky Maison Berger Paris
 • už naplnený 125 ml interiérovej vône Libanonský céder
 • Znovu plniteľný, možno použiť i iné parfumy než pôvodné
 • Osem polymérových vonných tyčiniek čiernej farby
 • Intenzitu vône možno modulovať množstvom tyčiniek
 • Tyčinky pravidelne otáčajte na ich maximálny účinok
 • Pri výmene parfumu použite novú úpravu tyčiniek
 • Vyberte si z veľkého množstva difuzérov s parfumami

Video návod na použitie difuzéra

Vonné tyčinky a ich použitie

Vonné tyčinky Maison Berger Paris sú vyrobené z čierneho polyméru s dĺžkou 21 cm. Zaručujú veľmi rýchle vzlínanie a rovnomerné prevoňanie miestnosti bez nežiaduceho zafarbenia parfumu. Vďaka kvalitnému materiálu sú veľmi odolné, odporúčame však ich výmenu pri každom doplnení či výmene druhu interiérového parfumu. Aby tyčinky dobre slúžili, otáčajte ich pravidelne asi po jednom týždni použitia, reaktivujete tak proces vzlínania.


Tip na moduláciu intenzity vône: podľa vašej potreby použite 2-3 vonné tyčinky na jemné prevoňanie, 4-6 na strednú intenzitu parfumu a 7-8 tyčiniek na maximálne možné prevoňanie.

Náplň do difuzéra Libanonský céder, 125 ml

Drevitá korenistá vôňa vás v predstavách privedie na čerstvý vzduch. Parfum vzdáva hold libanonskému cédru, v parfumérii hojne používanému. Počiatočné noty parfumu sú živé a prirodzené, kombinujú citrusovú vôňu pomaranča a citróna s vôňou ihličia borovice. V jeho srdci sa potom rozvíja nezameniteľná vôňa klinčeka a kokosu. Základ parfumu tvorí drevitý akord vôní cédra, quajaku a santalovníka, ktorý vás svojou vôňou prenesie von do voľnej prírody.

Tóny parfumu Libanonský céder

 • Hlava: borovica, pomaranč, citrón
 • Srdce: klinček, kokosový orech
 • Základ: céder, santalové drevo, guajak liečivý

Odporúčame dokúpiť

Podobné produkty Maison Berger Paris aróma difuzér Cube, Libanonský céder 125 ml

Novinka
Maison Berger Paris aróma difuzér Olymp medený, Intenzívny ligot 115 ml Maison Berger Paris
€ 32

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Maison Berger Paris aróma difuzér Olymp sivý, Intenzívny ligot 115 ml Maison Berger Paris
€ 32

SKLADOM viac ako 5 ks