Informácia o produkte

Maison Berger Paris difuzér Mini Ľalia Vzácny jazmín

Aróma difuzér Mini Ľalia s vôňou Vzácny jazmín francúzskej značky Maison Berger Paris je ideálnym darčekom. Vonný difuzér bol vyrobený z lakovaného sivého skla s objemom 30 ml. Spoločne s keramickou ľaliou pôsobia veľmi elegantne a žensky. Keramická ľalia s knôtom, vďaka ktorej difuzér vonia, je vyrábaná ručne. Vďaka kapilárnemu vzlínaniu parfumu a jeho následnému odparovaniu z povrchu ľalie difuzér jemne a vytrvalo parfumuje svoje okolie počas 1 týždňa. Difuzér možno, samozrejme, opätovne naplniť ľubovoľným interiérovým parfumom – náplňou do difuzérov z dielne Maison Berger Paris.

Darčekové balenie difuzéra Mini Ľalia obsahuje:

  • Sklenený flakón so strieborným lemom
  • Keramickú ľaliu so syntetickým knôtom
  • 30 ml interiérového parfumu Červený zamat
  • Lievik na jednoduché opätovné naplnenie
  • Výška difuzéra vrátane ľalie je 8 cm

náplň do difuzéra Vzácny jazmín, 30 ml

Vo svete parfumov jedinečná, sladká a opojnávôňa od Maison Berger Paris, ktorá oblečie váš domov do úplnej elegancie. Vo vysokých tónoch dochádza k stretnutiu protikladných vôní - hrejivého jazmínu a exotického ylang-ylangu. Kvetinové stredne vibrujúce tóny potom sprevádzajú jazmín vôňou sladkých karafiátov a opojných pivoniek. Zmyselnú ženskosť parfumu potom podporujú nízke ovocné tóny broskyne, marhule a kvetu pomarančovníka.

Tóny parfumu Vzácny jazmín

  • Hlava: jazmín, ylang-ylang
  • Srdce: karafiát, jazmín, pivonka
  • Základ: broskyňa, marhuľa, kvet pomarančovníka

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim  dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Podobné produkty Maison Berger Paris difuzér Mini Ľalia Vzácny jazmín, 30 ml