Informácia o produkte

Maison Berger Paris difuzér Mini Ostrovný kvet, Pomarančový kvet

Aroma difuzér Mini Ostrovní květ s vůní Pomerančový květ francouzské značky Maison Berger Paris je ideálním dárkem. Vonný difuzér byl vyroben z lakovaného skla v modrozelené barvě o objemu 30 ml. Společně s keramickým květem působí velmi elegantně a žensky. Ostrovní květ s knotem, díky kterému difuzér voní, je vyráběný ručně. Díky kapilárnímu vzlínání parfému a jeho následnému odpařování z povrchu lilie difuzér jemně a vytrvale parfémuje své okolí po dobu 1 týdne. Difuzér lze samozřejmě opětovně naplnit libovolným interiérovým parfémem – náplní do difuzérů z dílny Maison Berger Paris.

Darčekové balenie difuzéra Mini Ostrovný květ obsahuje:

  • Sklenený flakón so strieborným lemom
  • Keramický "Ostrovný kvet" so syntetickým knôtom
  • 30 ml interiérového parfumu Pomarančový kvet
  • Lievik na jednoduché opätovné naplnenie
  • Výška difuzéra vrátane ruže je 8,5 cm

Maison Berger Paris náplň do difuzéra Pomarančový kvet, 30 ml

Svieži a rafinovaný parfum Pomarančový kvet je ódou na neuveriteľný biely kvet pomarančovníka. Parfum je plný nuáns, vzdušný a zároveň zmyselný s notami púdru. Vysoké tóny parfumu otvára súhra zelených odtieňov a vôňa kvetov pomarančovníka, ktoré sú v stredných tónoch podporené neroli (esenciálnym olejom z pomarančovníka horkého) a vôňou jazmínu.

Tóny parfumu Pomarančový kvet

  • Hlava: zelené tóny, kvet pomarančovníka
  • Srdce: neroli, kvet pomarančovníka
  • Základ: jazmín, kvet pomarančovníka

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim  dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Podobné produkty Maison Berger Paris difuzér Mini Ostrovný kvet: Pomarančový kvet, 30 ml

Články o produkte

Vôňa

Vôňa

Tip na vianočný darček: Je to vo vzduchu