Předchozí produkt Villeroy & Boch Boston Coloured Smoke Pohár na pivo, 0,40 l Následující produkt Maison Berger Paris náplň do difuzéra Aroma Energy – Čerstvé tonikum, 200 ml

Informácia o produkte

Maison Berger Paris difuzér Mini Ruža Verbena, 30 ml

Aróma difuzér Mini Ruža s vôňou Verbena francúzskej značky Maison Berger Paris je ideálnym darčekom. Vonný difuzér bol vyrobený z lakovaného ružového skla s objemom 30 ml. Spoločne s keramickou ružou pôsobia veľmi elegantne a žensky. Keramická ruža s knôtom, vďaka ktorej difuzér vonia, je vyrábaná ručne. Vďaka kapilárnemu vzlínaniu parfumu a jeho následnému odparovaniu z povrchu ruže difuzér jemne a vytrvalo parfumuje svoje okolie počas 1 týždňa. Difuzér možno, samozrejme, opätovne naplniť ľubovoľným interiérovým parfumom – náplňou do difuzérov z dielne Maison Berger Paris.

Darčekové balenie difuzéra Mini Ruža obsahuje:

  • Sklenený flakón so strieborným lemom
  • Keramickú ružu so syntetickým knôtom
  • 30 ml interiérového parfumu Verbena
  • Lievik na jednoduché opätovné naplnenie
  • Výška difuzéra vrátane ruže je 8 cm

Náplň do difuzéra Verbena, 30 ml

Elegantná a iskrivo svieža interiérová vôňa, ktorá patrí medzi obľúbené parfumy Maison Berger Paris. Na počiatku vône sa objavujú vysoké citrusové noty limetky a cedrátu, ktoré obaľuje ružové korenie. Stredné tóny parfumu potom rafinovane mieša prírodná vôňa lístkov verbeny, jemne podčiarknutá vôňou levandule a mäty. Aby vôňa získala eleganciu a istú mäkkosť, v nízkych tónoch ju obliekajú púdrové noty sivej ambry a bieleho pižma.

Tóny parfumu Verbena

  • Hlava: limetka, cedrát, ružové korenie
  • Srdce: verbena, levanduľa, mäta
  • Základ: sivá ambra, biele pižmo

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim  dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Podobné produkty Maison Berger Paris difuzér Mini Ruža Verbena, 30 ml

Články o produkte