Předchozí produkt Kusmi Tea Wellness teas, 24 vrecúšok Následující produkt BRITA filtračná kanvica Marella XL Memo

Informácia o produkte

Maison Berger Paris aróma difuzér Cube, Proti zápachu v kuchyni – Svieža kvetinová vôňa, 125 ml

Elegantný aróma difuzér z číreho hrubostenného skla od francúzskej značky Maison Berger Paris v tvare kocky bol vyrobený v univerzálnom dizajne, ktorý je vhodný do všetkých typov interiérov. Pomocou vonných tyčiniek a interiérovej vône jemne parfumuje okolie počas minimálne 4 týždňov. 

Intenzitu vônemôžete ľahko upraviť množstvom používaných vonných tyčiniek. Vonný difuzér možno, samozrejme, doplniť ľubovoľným interiérovým parfumom. S každou novou vôňou je nutné použiť nové vonné tyčinky. Na našom e-shope popasta.sk si môžete vyberať zo širokej ponuky  náplní do difuzérov značky Maison Berger Paris.

Rad Anti-Odours

Parfumovaná náplň do tyčinkového difuzéra"Proti zápachu v kuchyni"obsahujepatentovaný molekulový komplex, ktorý v spojení so sviežimi a aromatickými tónmi účinne bojuje so zápachom po varení.Neutralizuje nepríjemný zápach, a to tým spôsobom, že zablokuje ich čuchové vnímanie. Pridaním aromatických tónov sa posilní neutralizácia nepríjemného pachu. Navyše prevonia interiér príjemnou vôňou. Na zachovanie rovnomernej difúzie, a tým optimálnej účinnosti náplne odporúčame pravidelné otáčanie vonných tyčiniek v difuzéri.

 

Priehľadný sklenený difuzér Cube

 • Od uznávanej francúzskej značky Maison Berger Paris
 • Neutralizuje nežiaduci zápach v kuchyni
 • Je naplnený 125 ml interiérovej Sviežou kvetinovou vôňou 
 • Znovu plniteľný, možno použiť i iné parfumy než pôvodné
 • Osem polymérových vonných tyčinek čiernej farby
 • Intenzitu vône možno modulovať množstvom tyčiniek
 • Tyčinky pravidelne otáčajte na ich maximálny účinok
 • Pri výmene parfumu použite novú súpravu tyčiniek
 • Vyberte si z veľkého množstva difuzérov s parfumami

Video návod na použitie difuzéra

Vonné tyčinky a ich použitie

Vonné tyčinky Maison Berger Paris sú vyrobené z čierneho polyméru s dĺžkou 21 cm. Zaručujú veľmi rýchle vzlínanie a rovnomerné prevoňanie miestnosti bez nežiaduceho zafarbenia parfumu. Vďaka kvalitnému materiálu sú veľmi odolné, odporúčame však ich výmenu pri každom doplnení či výmene druhu interiérového parfumu. Aby tyčinky dobre slúžili, otáčajte ich pravidelne približne po jednom týždni použitia, reaktivujete tak proces vzlínania.


Tip na moduláciu intenzity vône: podľa vašej potreby použite 2–3 vonné tyčinky na jemné prevoňanie, 4–6 na strednú intenzitu parfumu a 7–8 tyčinek na maximálne možné prevoňanie.

Náplň difuzéra Svieža kvetinová vôňa, 125 ml

Náplň difuzéra s neutralizačnými účinkami proti zápachu v kuchyni a sviežou ovocnou vôňou bola navrhnutá v spolupráci s majstrami parfumérmi z mesta Grasse. Vo vysokých tónoch otvára parfum nevšedná kombinácia bazalky a šťavnatej mandarínky, ktoré v stredných tónoch dopĺňajú príjemné noty ruží a levandule. V nízkych tónoch potom ucítite upokojujúce noty ambry a vzácneho dreva.

Tóny Sviežeho kvetinového parfumu

 • Hlava:bazalka, mandarínka
 • Srdce:ruža, levanduľa
 • Základ:vzácne drevo, ambra

Odporúčame dokúpiť

Maison Berger Paris polymérové ​​vonné tyčinky, 8 ks Maison Berger Paris
€ 4,70

Na sklade

Podobné produkty Maison Berger Paris aróma difuzér Cube, Proti zápachu v kuchyni - Svieža kvetinová vôňa, 125 ml

Články o produkte

Vôňa

Vôňa

Tip na vianočný darček: Je to vo vzduchu