Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Peugeot Annecy mlynček na syr, čokoládu či oriešky

Nastrúhať syr na špagety alebo zeleninové šaláty? Na strúhadlo môžete zabudnúť, inovatívny mlynček na syr Peugeot Annecy v bielej farbe vám uľahčí servírovanie strúhaného syra priamo na jedálenskom stole.
Vďaka exkluzívnemu mechanizmu ľahko a rýchlo nastrúhate aj väčšie množstvo syra. Na výber máte z 3 rôznych hrubých strúhacích diskov (jemný, stredný, hoblinky). Syr bude krásne voňavý s plnou chuťou.
Vnútri mlynčeka je dômyselný piest, ktorý pritláča strúhané suroviny k strúhaciemu disku. Vyberateľnú nádobu na syr možno použiť aj na uskladnenie nenastrúhaného syra v chladničke.
Mlynček možno využiť na strúhanie nielen syr, ale aj čokolády, mandlí a orieškov.

  • biely akrylát / nerezová oceľ
  • 3 strúhacie disky rôznej hrubosti
  • odnímateľná nádoba na syr s 2 uzávermi
  • podstavec pod mlynček
  • vhodné na syr, čokoládu, mandle, oriešky
  • manuálny

Podobné produkty Peugeot Annecy mlynček na syr, čokoládu či oriešky

Rösle metla špirálová Rösle
od € 17,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Zwilling digitálna kuchynská váha Enfinigy, biela Zwilling
€ 40

SKLADOM viac ako 5 ks

Rösle nerezová kuchárska karta / nôž na cesto Rösle
€ 15

SKLADOM viac ako 5 ks

Rösle silikónová stierka, čierna, 20 cm Rösle
€ 10,97

SKLADOM viac ako 5 ks