Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Peugeot Elektrický mlynček Zephir

Malý, ale veľmi účinný mlynček. Ergonomický tvar zabezpečí, že vám tento mlynček veľmi pohodlne padne do ruky. Hodvábne jemný povrch vás vždy, keď ho vezmete do ruky, príjemne pohladí. Moderný mlecí mechanizmus s celoživotnou zárukou je poháňaný 4 AAA batériami. Na spodnej strane mlynčeka na korenie si utiahnutím / povolením ľahko nastavíte hrubosť mletia.
Mlecí mechanizmus sa spúšťa stlačením tlačidla na vrchnej strane mlynčeka, po dobu stlačenia bude mechanizmus v chode.

Mlynček na korenie: mlecí mechanizmus má špirálovitý tvar a je opatrený dvojitým radom zubov, ktorý zrnká čierneho korenia navádza a pridržiava na zaručené dokonalé namletie. Odporúčame používať sušené zrnká čierneho korenia s priemerom 6 mm a menej, a to korenie biele, čierne alebo zelené. Zmesi farebných korení by nemali obsahovať viac ako 15% červeného (ružového) korenia. Možno použiť i k mletiu sušeného koriandru.
Mlynček na soľ: mlecí mechanizmus na soľ je konštruovaný tak, aby drvil hrubú suchú soľ - morskú aj kamennú. Ideálna s kryštálmi o priemere 4 mm a menej.
(Mlynček na korenie nemožno použiť na mletie soli, mlynček na soľ nemožno použiť na mletie čierneho korenia.)

  • 4 AAA batérie
  • 14 cm

Podobné produkty Peugeot Elektrický mlynček Zephir