Předchozí produkt Villeroy & Boch Amazonia Anmut jedálenský tanier, Ø 27 cm Následující produkt SIGG cestovný termohrnček Miracle Berry 0.47 l

Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Peugeot mlynček Ouessant 14 cm

Mlynčeky Peugoet Ouessant o veľkosti 14 cm na soľ,korenie a chilli papričky od francúzskeho výrobcu Peugoet vynikajú kontrastom medzi vrchnou časťou z leštenej nerezovej ocele a spodnou časťou z transparentného akrylátu, vďaka ktorému je pri mletí možné pozorovať precízne otáčanie dômyselného mlecieho mechanizmu.
Mlynčeky nie sú ako väčšina ostatných rozlíšené písmenami či symboly, ale vďaka transparentnosti každý hneď vidí, ktorý mlynček je na soľ, ktorý na korenie či chilli papričky. Mlecie mechanizmy sú uspôsobené na spracovanie soli, korenia čichilli papričiek a nie je možné ich vzájomne zamieňať.
Ľahké plnenie po odskrutkovaní korunky a sňatie vrchnej časti. Pri mletí otáčajte hornou časťou mlynčeka v smere hodinových ručičiek. Na mlecí mechanizmus, ktorý je vyrobený z nerezovej ocele 18/10, ošetrený patentovanou metódou pre vyššiu odolnosť proti korózii, opotrebovaniu a pre dlhotrvajúcu ostrosť, je poskytovaná celoživotná záruka.
Nastaviteľná hrubosť mletia
utiahnutím / povolením korunky (vrchná kovová časť mlynčeka).


Mlynček na korenie: mlecí mechanizmus má špirálovitý tvar a je opatrený dvojitým radom zubov, ktorý zrnká čierneho korenia navádza a pridržiava na zaručené dokonalé namletie. Odporúčame používať sušené zrnká čierneho korenia s priemerom 6 mm a menej, a to korenie biele, čierne alebo zelené. Zmesi farebných korení by nemali obsahovať viac ako 15% červeného (ružového) korenia. Možno použiť i k mletiu sušeného koriandru.
Mlynček na soľ: mlecí mechanizmus na soľ je konštruovaný tak, aby drvil hrubú suchú soľ - morskú aj kamennú. Ideálna s kryštálmi o priemere 4 mm a menej.
Mlynček na chilli: patentovaný mlecí mechanizmus, ktorý sušené chilli papričky najprv predkrája a následne zomelie. Mlynček na chilli je určený výhradne na sušené červené chilli papričky a nemožno ho použiť na mletie čerstvého chilli alebo chilli pasty.

  • transparentný akryl v kombinácii s nerezovou oceľou
  • 14 cm
  • soľ, korenie, chilli papričky

 

Podobné produkty Peugeot mlynček Ouessant 14 cm

Novinka
Mlynček na soľ Peugeot Zanzibar s 3 zásobníkmi Peugeot
€ 47

SKLADOM viac ako 5 ks

Mlynček na korenie Peugeot Pocket, nerez, 10 cm Peugeot
€ 45,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Peugeot Drevený mlynček Paris na korenie Peugeot
od € 34,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Peugeot Tahiti sada na korenie a soľ, čierna / biela Peugeot
od € 51,50

SKLADOM viac ako 5 ks