Informácie o produkte

Zdeněk Pohlreich: "Je skvelé mať na stole tikajúcu chuťovú bombu v mlynčeku Peugeot. Medzi čerstvo namletým korením a popolom, ktorý sa plní do mlynčeka, sú galaxie chuťových rozdielov. Dokonalá funkčnosť a skvelý dizajn dávajú jasne najavo, že to myslíte vážne. "

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Peugeot PS Daman - Mlynček na soľ, 21 cm

Mlynček na soľDaman od francúzskeho výrobcu Peugeot o veľkosti 21 cm elegantne kombinuje moderné materiály - kvalitný transparentný akrylát s ušľachtilou nerezovou oceľou. Vzniká tak štýlová kompozícia zvýrazňujúca čisté, ergonomické línie tohto mlynčeka.
Vďaka magneticky prichytenému vŕšku, je plnenie ešte jednoduchšie. Kapacita vnútornej časti je dostatočná, takže nemusíte soľ dopĺňať príliš často. Pri mletí otáčajte hornou časťou mlynčeka v smere hodinových ručičiek. Na mlecí mechanizmus, ktorý je vyrobený z nerezovej ocele 18/10, ošetrený patentovanou metódou pre vyššiu odolnosť proti korózii, opotrebovaniu a pre dlhotrvajúcu ostrosť, je poskytovaná celoživotná záruka.
Vďaka patentovanej technológii uSelect si ľahko nastavíte hrubosť mletia - voľbou zo 6tich prednastavených možností, od najhrubšieho po najjemnejšie mletie.


Mlynček na soľ:: mlecí mechanizmus na soľ je konštruovaný tak, aby drvil hrubú suchú soľ - morskú aj kamennú. Ideálna s kryštálmi o priemere 4 mm a menej.
(Mlynček na soľ nemožno použiť na mletie čierneho korenia)

  • uSelect - jednoduché nastavenie hrubosti
  • transparentný akrylát / nerezová oceľ
  • 21 cm

Podobné produkty Peugeot PS Daman - Mlynček na soľ, 21 cm

Novinka
Mlynček na korenie Peugeot Line, carbon, 12 cm Peugeot
€ 38,40

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Mlynček na soľ Peugeot Line, prírodný, 12 cm Peugeot
€ 38,40

SKLADOM viac ako 5 ks

Mlynček na korenie Peugeot Pocket, nerez, 10 cm Peugeot
€ 53,50

SKLADOM viac ako 5 ks