Předchozí produkt Villeroy & Boch Like Color Loop Horizon porcelánová jedálenská súprava, 12 ks Následující produkt Weber GBS - Liatinový rošt

Informácie o produkte

Peugeot Whisky Experience súprava pohárov na whisky 38 cl, s chladiacou podložkou

Súprava obsahuje 2 poháre, 2 chladiace podložky a jednu degustačnú brožúrku. Špeciálny tvar pohára z dymového skla s objemom 0,38 l umožňuje plne si vychutnať whisky, bourbon a ďalšie nápoje typu Cognac či Armagnac.

Peugeot Club Style dárková sada sklenek na whisky 0,38 l, s chladicí podložkou

Potešenie pre znalcov i začiatočníkov

V súprave so špeciálnou chladiacou podložkou je ideálnym darčekom nielen pre znalcov týchto nápojov, ale aj pre všetkých začiatočníkov, ktorí sa chcú o týchto výnimočných nápojoch dozvedieť viac. Kovovová podložka je vyrobená tak, aby po svojom vychladení v mrazničke ochladzovala nápoj bez nutnosti kociek ľadu v ňom. Súčasťou špeciálnej podložky je aj kožená podložka, ktorá zabraňuje, v prípade, že použijete chladiacu podložku, vyzrážaným kvapkám stekať na stôl.

Všetko je uložené v elegantnej zamatovočiernej darčekovej škatuli, vo vyhotovení matný kartón, ktorý je ozdobený opakujúcim sa emblémom Peugeot – levými hlavami s veľmi lesklým lakom. Logo Peugeot je vytlačené v kontrastnej bielej farbe.

Zasvätenie do farieb, chutí a vôní

Vychutnávajte si svoju obľúbenú whisky z pohára práve na tento účel stvoreného. Lepšie tak nasajete jej vôňu, spoznáte chuť a pochopíte skutočnú podstatu každého nápoja. Táto súprava je kľúčom na odomknutie všetkých tajomstiev, na poznanie bohatých a komplexných vôní. Vďaka dole širokému a hore sa zužujúcemu tvaru pohára odhalíte všetky finesy. Svoje poschodie tak potešíte len jemnou chuťou a špecifickou arómou nápoja, odfiltrovaným od silného, hoci nevyhnutného pachu alkoholu.

 

Podobné produkty Peugeot Whisky Experience, darčeková súprava pohárov na whisky 0,38 l, s chladiacou podložkou

Novinka
Rosenthal TAC Pohár na whisky, 0,58 l Rosenthal
€ 28

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Ardmore Club súprava dvoch pohárov na whisky s karafou Villeroy & Boch
€ 212,60

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Články o produkte