Informácie o produkte

Polar Loop

Fínska spoločnosť Polar patriaca na poli športtestrov k absolútnej svetovej špičke. Už vyše 30 rokov je Polar svetovou jednotkou vo svojom odbore. Vyvíja, inovuje a udáva smer a nové trendy. Športtestre už dlho nie sú doménou iba vrcholových športovcov a profesionálov, sú určené aj pre tých, ktorí napríklad aj zvažujú alebo začínajú so zmenou životného štýlu a pre všetkých, pre ktorých je šport koníčkom či vášňou.

Polar Loop nie je len vkusným doplnkom, slúži predovšetkým na sledovanie vašej fyzickej aktivity počas dňa. Majte prehľad o tom, ako sa vám darí plniť stanovené ciele a nechajte sa inšpirovať aktivitami, ktoré vám pomôžu udržať sa vo forme a fit. Zobrazí vám aj jednoduchý prehľad o spálených kalóriách, počtu krokov a dodá vám prehľadné denné, týždenné a mesačné štatistiky o vašej aktivite.
Je vodotesný, veľmi ľahký a z príjemného materiálu, takže ho naozaj môžete používať 24 hodín denne. Pomocou Bluetooth ho ľahko prepojíte s počítačom či telefónom a vďaka aplikácii Polar Flow, ktorá je dostupná zadarmo, sa môžete aj detailnejšie zoznámiť so svojou dennou aktivitou či tréningom.
Náramok Polar Loop je vďaka podpore Bluetooth kompatibilný s mnohými chytrými telefónmi a dokonca aj iPodmi. Dôležitá je predovšetkým podpora Bluetooth protokolu 4.0 au Androidu verziu systému 4.3 a vyššie, u smartphonov Apple je nutná verzia iOS 7.0, prípadne vyššia.
Možno ho prepojiť s bezdrôtovým snímačom tepovej frekvencie Polar H6 alebo H7 a sledovať ešte podrobnejšie informácie o tréningu a premeniť váš Polar Loop vo športtester.
Polar Loop sa ľahko dobíja pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Počas nabíjania dochádza i k synchronizácii dát s aplikáciou Polar Flow v počítači. Batéria vydrží 2 - 3 dni a nabíjací cyklus trvá približne 2 hodiny.

  • Materiál pásky - silikón
  • Vodotesný (vhodný aj pre plávanie)
  • Jednoduchá synchronizácia s počítačom či mobilným telefónom
  • komfortné dobíjanie
  • Kompatibilný s bezdrôtovým snímačom tepovej frekvencie H6 a H7

merané hodnoty

  • presný čas
  • spálené kalórie
  • progres pri plnení denného plánu
  • kroky

 

Podobné produkty Polar Loop

Novinka
Polar Vantage M2 multišportové hodinky Polar
od € 299,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Polar Ignite 2 fitness hodinky Polar
od € 229,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Polar Vantage V2 so snímačom TF H10 Polar
od € 549

SKLADOM viac ako 5 ks

Polar Unite fitness hodinky Polar
od € 149,90

SKLADOM viac ako 5 ks