Informácie o produkte

Polar M400 HR

Fínska spoločnosť Polar patriaca na poli športtestrov k absolútnej svetovej špičke. Už vyše 30 rokov je Polar svetovou jednotkou vo svojom odbore. Vyvíja, inovuje a udáva smer a nové trendy. Športtestre už dlho nie sú doménou iba vrcholových športovcov a profesionálov, sú určené aj pre tých, ktorí napríklad aj zvažujú alebo začínajú so zmenou životného štýlu a pre všetkých, pre ktorých je šport koníčkom či vášňou.

Polar M400 kombinuje to najlepšie zo sledovania aktivity s pokročilými športovými technológiami využívajúcimi Bluetooth Smart. Ľahký,kompaktný dizajn a čistý, moderný vzhľad, pridáva na štýle akémukoľvek oblečeniu, a to ako v priebehu, tak aj mimo tréningu. K dispozícii je v bielej a čiernej farbe, vyhovie preto mužom aj ženám.
M400 je úplne odolný voči vode a jeho vysoko kontrastný displejs vysokým rozlíšením je ideálny pre vonkajšie použitie v akomkoľvek počasí. Vďaka špičkovému know-how M400 ponúka množstvo spôsobov, ako sledovať každodennú činnosť: okrem počítania krokov a spálených kalórií upozorní, kedy je čas vstávať a prerušiť dlhé obdobie nečinnosti. Monitor aktivity v podobe decentného náramku spoľahlivo sleduje aj plnenie stanoveného denného cieľa. V noci potom dokáže sledovať kvalitu vášho spánku.
Integrovaný GPS modul s veľmi rýchlou odozvou, s vysokou presnosťou tak môže pri najrôznejších aktivitách merať vzdialenosť, rýchlosť aj nadmorskú výšku. M400 používa pre komunikáciu Bluetooth smart 4.0, všetko príslušenstvo tak musí spĺňať tento protokol. Obojstranná komunikácia s PC prebieha cez redukčný kábel USB - microUSB, ten slúži aj pre napájanie Li-pol batériu.

Súčasťou balenia: Tréningový počítač M400, Snímač srdcovej frekvencie Polar H7, Kábel USB, Polar M400 Sprievodca: Začíname

4.jpg Jednoduchý, presný a rýchly spôsob určenia maximálnej aeróbnej kapacity (VO2max) každého jedinca.

5.jpg Bežecký Index je kombinovaným ukazovateľom kondície a ekonomiky behu.

6.jpg Výpočet a znázornenie energetického výdaja v kCal a % podielu tuku na krytie výdaja.

3.jpg Prínos tréningu = Motivačná spätná väzba ihneď po cvičení.

2.jpg Pomáha vám zostať celý deň aktívny.

1.jpg Poskytuje spätnú väzbu o vašej každodennej, týždennej a mesačnej pohybovej aktivite.

  • Sledovanie kondície
  • Aktivita / Pohyb
  • Funkcie pri zázname
  • Prvky webovej služby Polar Flow
  • Prvky mobilnej aplikácie Polar Flow
  • Integrované GPS
  • Záznamové funkcie
  • Spojenie s PC
  • Hodinky a ďalšie funkcie

Podobné produkty Polar M400 HR

Novinka
Polar Vantage M2 multišportové hodinky Polar
od € 299,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Polar Ignite 2 fitness hodinky Polar
od € 229,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Polar Vantage V2 so snímačom TF H10 Polar
od € 549

SKLADOM viac ako 5 ks

Polar Unite fitness hodinky Polar
od € 149,90

SKLADOM viac ako 5 ks