Předchozí produkt Villeroy & Boch Winter Collage Accessoires kovová závesná dekorácia, sane, 12 cm Následující produkt Villeroy & Boch Like Color Loop Stone hlboký tanier, Ø 23,5 cm

Informácie o produkte

Porcelánový hrnček s uchom Rosenthal Thomas Loft, stohovateľný, 0,38 l

Podávajte horúce nápoje štýlovo vo veľkom porcelánovom hrnčeku z kolekcie Loft. A pokiaľ nechcete mať hrnčeky vystavené, ale elegantne uschované v skrinke, iste oceníte, že sa dajú prakticky stohovať jeden na druhý. 

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Porcelánový hrnček s uchom Rosenthal Thomas Loft, stohovateľný, 0,38 l

Dezertný tanier Rosenthal Thomas Loft, 22 cm Rosenthal
€ 9

SKLADOM viac ako 5 ks

Jedálenský tanier Rosenthal Thomas Loft, 28 cm Rosenthal
€ 15,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Thomas Loft hlboký tanier, 24 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Thomas Loft Miska okrúhla, 15 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks