Předchozí produkt Maison Berger Paris darčekové balenie: Aroma difuzér Pyramide ružový + Pomaranč a škorica, 200 ml Následující produkt Miska na ryžu Rosenthal Heritage Turandot, Ø 12 cm

Informácie o produkte

Rosenthal Brillance White Omáčník so stojanom, 0,55 l

Servírujte omáčky na prílohy štýlovo s omáčnikom značky Rosenthal z kolekcie Brillance White. Na prípravu omáčok môžete využiť mixéry z našej ponuky.

Objavte Brillance, sortiment dizajnovo navrhnutých šálok, tanierov a misiek, tak aby zodpovedal každej príležitosti. Či už na očarujúcu svadbu v honosnom štýle, relaxačný BBQ večierok s priateľmi alebo ako štýlový a osobitý darček.

Spojenie tradičných remesiel a pokročilej techniky prispelo k zrodeniu kolekcie Brillance - vysoko kvalitnému prémiovému kostnému porcelánu, ktorý kombinuje čistú eleganciu s moderným estetickým dotykom. Farebný dekor White môžete kombinovať s jarným farebným dekórom Brillance Fleurs Sauvages .

Kostný porcelán, je porcelán obohatený o kostnú múčku. Medzi jeho prednosti patrí vyššia odolnosť, tenkosť a mliečna farba. Preto sa hodí takmer na každú udalosť a nielen vďaka glazúrovanému priesvitnému lesku ale aj vďaka tomu, že výrobky v kolekcii Brillance sú tenké, vyvážené so sférickými prvkami dokážu vytvoriť jednotný tvar. Rovnako ako krčahy, šálky a malé misy, ktoré sa akoby vznášajú nad stolom.

  • Prémiový kostný porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Nie
  • Umývačka riadu: Áno

Nemecká značka Rosenthal predstavuje inováciu, dizajn, kvalitu a sofistikované remeselné spracovanie perfektného porcelánu od roku 1879. V spolupráci s dizajnérmi, umelcami a architektmi, ako sú napríklad Walter Gropius, Raymond Loewy, Patricia Urquiola alebo Christophe de la Fontaine vznikajú nezvyčajné, nadčasové a moderné zbierky porcelánu, ktoré sú vyrobené pre domácnosti i gastronómiu a chcú vyjadrovať individuálny a exkluzívny zmysel pre STOLOVANIE.

Odporúčame dokúpiť

Rosenthal Brillance White dezertný tanier, 19 cm Rosenthal
€ 16

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty Rosenthal Brillance White Omáčnik s tanierikom, 0,55 l

Rosenthal Brillance White Šálka ​​na kávu s tanierikom, 0,2l Rosenthal
od € 14

Dostupnosť január 2022

Rosenthal Brillance White dezertný tanier, 19 cm Rosenthal
€ 16

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Brillance White Hlboký tanier, 21 cm Rosenthal
€ 30

Dostupnosť január 2022