Předchozí produkt Villeroy & Boch Mariefleur dezertný tanier, 21 cm Následující produkt Villeroy & Boch Royal šálka na vajcia, 7 x 4 cm

Informácia o produkte

Rosenthal Brillance Fleurs Sauvages Raňajkový tanier, 33 cm

Servírujte raňajky kvalitne so servírovacím tanierom z kolekcie Brillance Fleurs Sauvages od Rosenthal.

Objavte Brillance, sortiment dizajnovo navrhnutých šálok, tanierov a misiek, tak aby zodpovedal každej príležitosti. Či už na očarujúcu svadbu v honosnom štýle, relaxačný BBQ večierok s priateľmi alebo ako štýlový a osobitý darček.

Farebný dekor Fleurs Sauvages vychádza z námetu jarných rozkvitnutých lúk, na ktorých sú rozdielne kvety v harmónii. Nechajte sa uniesť veľmi jemne dekorovaným riadom z kolekcie Brillance Fleurs Sauvages. Nebojte sa tiež kombinovať výrobky z dizajnovo rovnakej kolekcie Brillance White , ktorá je v bielom farebnom prevedení.

Kostný porcelán, je porcelán obohatený o kostnú múčku. Medzi jeho prednosti patrí vyššia odolnosť, tenkosť a mliečna farba. Preto sa hodí takmer na každú udalosť a nielen vďaka glazúrovanému priesvitnému lesku ale aj vďaka tomu, že výrobky v kolekcii Brillance sú tenké, vyvážené so sférickými prvkami dokážu vytvoriť jednotný tvar. Rovnako ako krčahy, šálky a malé misy, ktoré sa akoby vznášajú nad stolom.

  • Prémiový kostný porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Nie
  • Umývačka riadu: Áno

Nemecká značka Rosenthal predstavuje inováciu, dizajn, kvalitu a sofistikované remeselné spracovanie perfektného porcelánu od roku 1879. V spolupráci s dizajnérmi, umelcami a architektmi, ako sú napríklad Walter Gropius, Raymond Loewy, Patricia Urquiola alebo Christophe de la Fontaine vznikajú nezvyčajné, nadčasové a moderné zbierky porcelánu, ktoré sú vyrobené pre domácnosti i gastronómiu a chcú vyjadrovať individuálny a exkluzívny zmysel pre STOLOVANIE.

Podobné produkty Rosenthal Brillance Fleurs Sauvages dezertný tanier, 19 cm

Rosenthal Brillance Fleurs Sauvages jedálenský tanier, 28 cm Rosenthal
€ 29,50

Dodanie 2 - 4 týždne

Rosenthal Brillance Fleurs Sauvages dezertný tanier, 23 cm Rosenthal
€ 23

Dodanie 2 - 4 týždne

Rosenthal Brillance Fleurs Sauvages Šálka ​​na cappuccino s tanierikom, 0,25 l Rosenthal
od € 14,50

Dodanie 2 - 4 týždne

Rosenthal Brillance Fleurs Sauvages tanier na pečivo, 18 cm Rosenthal
€ 17

Dodanie 2 - 4 týždne