Informácia o produkte

Rosenthal Hutschenreuther
Springtime Flowers
šálka na cappuccino, 220 ml

Porcelánová šálka na cappuccino s ozdobným tyrkysovým prúžkom a kvetinovým vzorom na bielom základe patrí do kolekcie Rosenthal Hutschenreuther Springtime Flowers. Prekvapivo dobre pasuje k farebným puntíkatým podšálkům nadradenej kolekcie Springtime. Vyskúšajte netradičné kombinácie na vlastnom stole a zostavte si svoj originálny servis.

  • akostné porcelán
  • vhodný do umývačky riadu
  • objem: 220 ml

Nemecká značka Rosenthal predstavuje inováciu,dizajn,kvalitu a sofistikované remeselné spracovanie perfektného porcelánu už od roku 1879. Dávate prednosť inovatívnemu súčasnému dizajnu? Potom je nová jarná kolekcia Springtime navrhnutá práve pre vás.

O kolekciu Springtime

Táto kolekcia s nádychom vintage v sebe kombinuje dizajn bodiek so sviežimi kvetinovými motívmi. Ku 4 obľúbeným farebným variáciám (tyrkysovo modrá, sviežo limetkovo zelená, sivá a ružová) v tomto roku 2019 pribudla ešte piata, a to teplá, žltá farba slnka, variácie Springtime Sun. Veselé bodky majú tú výhodu, že vás nikdy nezačnú nudiť, a navyše dokonale ladia so súčasnými módnymi trendmi, vrátane retro a "shabby-chic". Veľkonočné kolekcia Springtime v podaní firmy Hutschenreuther je skrátka čas zajačikov, bodiek a svetlých jarných farieb.


Mutácie Springtime Flowers s vintage nádychom je k dispozícii v 3 obľúbených podkladových farbách - tyrkysovo modrá, biela a slnečne žltá, ktoré sú posiate nádhernými, ľahko nostalgickými kvetinovými motívmi. S hravou ľahkosťou si tak môžete sami zostaviť úplne netradičný, originálny, kvetinovo bodkovaný servis, ktorý budete mať len vy, a ešte ho môžete podľa svojej momentálnej nálady obmieňať. Kolekcia Springtime ponúka okrem veľkonočných tanierov a misiek s jarnými motívmi tiež hrnčeky a šálky, kalíšky na vajíčka, dokonca aj obrúsky. Skrátka všetko potrebné pre ten správny jarné brunch či popoludňajšie kávičku na terase.

Či už si obľúbite taniere, hrnčeky či šálky v jednom farebnom tóne, alebo si farby a dezény namixujete podľa svojho gusta, buďte si istí, že kolekcia Springtime prinesie pohodu a dobrú náladu aj k vášmu jarno prestretému stolu.

Príslušenstvo produkty Rosenthal Springtime Flowers šálku na cappuccino, 220 ml

Podobné produkty Rosenthal Springtime Flowers šálku na cappuccino, 220 ml

Články o produkte