Předchozí produkt Mauviel M´150b panvica Následující produkt Zwilling Twin Specials Hrniec na údenie, 28 cm

Informácia o produkte

porcelánový servírovací tanier, z kolekcie Rosenthal Versace Medusa Rhapsody Tableware

Medusa Rhapsody – jemná krása pre princezné zo zámku

Luxusný porcelánový servírovací tanier nenechá nikoho na pochybách, že patrí do kolekcie Versace. Perfektný na dotvorenie atmosféry na sviatočnej tabuli, ideálny ako výnimočný dar k svadbe alebo životnému jubileu. S priemerom 33 cm je vhodný nielen ako podkladový servírovací tanier, ale napríklad aj na vystavenie ovocia alebo drobných zákuskov.

Medusa Rhapsody – vznešená báseň pre váš stôl 

Jemná a množstvom zlata decentná kolekcia prináša dotyk nezameniteľného Versaceho kdekoľvek sa ocitne. Pozoruhodne moderná rapsódia farieb a detailov čerpala inšpiráciu zo vzorov látok Versace a, samozrejme, využila aj ikonickú hlavu Medúzy. Hlava bájnej Medúzy a barokové kvety, ktoré tvoria ústredný motív celej tejto noblesnej kolekcie, sú vyvedené v bohatých zlatých odtieňoch, perfektne rezonujúcich nasnehobielom prémiovom porceláne. Vybrané kľúčové prvky kolekcie (niektoré zo zdobených tanierov alebo hrnčeky na kávu) majú na sebe vintage logo Versace 90 rokov. Kolekcia prémiového porcelánu sa skladá z jedálnej súpravy, kávových a čajových súprav a predmetov home dekor, ako sú vázy, svietniky, dekoratívne misy alebo rámčeky na fotografie.

Skutočný Versace u vás doma

Celosvetovo uznávanú ikonu luxusných značiek taliansky módny dom Versace asi netreba dlho predstavovať. Je obľúbenou značkou filmových a rockových hviezd, obľúbenou vďaka používaniu jasných žiarivých farieb, mimoriadnemu dôrazu na detail a jedinečnému majstrovstvu precízne odvedenej remeselnej práce. Od samého začiatku tvorivý potenciál módneho domu Versace zasahoval do všetkých oblastí, týkajúcich sa dizajnu a tzv. Art of living, teda pokrýval nielen oblasť módy.
Nemecká značka Rosenthal má za sebou úžasnú históriu, ktorá siaha až do roku 1879. Zosobňuje v sebe neustálu túžbu po inovácii, tú najvyššiu kvalitu, špičkový dizajn, hlboký zmysel pre detail a sofistikované, perfektne remeselné spracovanie. Nadviazanie spolupráce týchto dvoch firiem bolo preto absolútne logickým krokom.

Rosenthal sa spojil s Versace

Vďaka vzájomnej spolupráci mohla firma Rosenthal priniesť exkluzívny Versace lifestyle aj do vašich domovov. Kooperácia týchto dvoch značiek viedla k vytvoreniu nadčasových darčekových kolekcií a kolekcií porcelánu na stolovanie, spájajúce v sebe nezameniteľný štýl Versace s použitím tých najznámejších ikonických vzorov a motívov s rafinovanou eleganciou špičkového porcelánu Rosenthal.

 

Podobné produkty Rosenthal tanier servírovací Versace Medusa Rhapsody

Rosenthal váza Versace Medusa Rhapsody, 24 cm Rosenthal
€ 320

Dodanie 3 - 6 týždne

Rosenthal misa na nohe Versace Medusa Rhapsody Rosenthal
€ 583

Dodanie 3 - 6 týždne

Rosenthal váza Versace Medusa Rhapsody, 30 cm Rosenthal
€ 487

Dodanie 3 - 6 týždne

Články o produkte

Moja vysnívaná svadba

Moja vysnívaná svadba

Na to, aby sa svadba stala naozaj nezabudnuteľným zážitkom, stačí len prestať snívať a prísť si svoje sny splniť. Naša predajňa Potten & Pannen-Staněk je miestom, kde sa vaša...