Informácie o produkte

Rosenthal DiVino Poháre na koktail, 0,26 l

Vychutnajte si svoj obľúbený koktail v pohári z kolekcie DiVino od značky Rosenthal. Ľahučký pohár podtrhne chuť nápoja a priezračné sklo dá vyniknúť jeho farbe. Tak vyzerá vychutnávanie všetkými zmyslami. 

Poháre od nemeckého výrobcu Rosenthal z rady DiVino sú praktické a krásne zároveň. Ľahké ako pierko a predsa odolné a stabilné. Poháre sú svojim tvarom prispôsobené tak, aby v nich červené víno optimálne  rozvinulo svoju arómu a chuť.  Sú tenkostenné, a teda veľmi ľahké do ruky, ale súčasne sú aj veľmi odolné. Ani umývanie v umývačke nepredstavuje žiadny problém.

  • výška 18 cm
  • objem 260 ml

Poháre sú vyrobené z číreho skla, graficky bola upravená farba pre ľahšie rozpoznanie tvaru.

Krehká krása u vás doma

Kolekcia nápojového skla Rosenthal DiVino z dielne Thomas.

O kolekcii DiVino

Elegancia, vysoká kvalita a sofistikovaný design sú hlavnými piliermi kolekcie DiVino od značky Rosenthal. Poháre sú navrhnuté tak, aby dokázali plne rozvinuť chuť nápoja, pre ktorý sú určený. Môžete si vybrať zo širokej škály tvarov – od pohára na vodu, šampanské, najrôznejšie typy vína až po ďalšie druhy nápojov. Tenkostenné sklo dáva priestor pre plné rozvinutie chuti a pôžitku z nápoja. Poháre sú zároveň pevné a môžete ich bez obáv umývať v umývačke riadu. Vďaka týmto vlastnostiam si získali veľkú obľubu u somelierov a odborníkov v gastronómii. 

Pokyny pre starostlivosť

Poháre z kolekcie DiVino od značky Rosenthal možno umývať v umývačke riadu. Odporúčame ich vložiť do umývačky pod miernym uhlom, aby pri odtoku vody nezostali na pohároch kvapky. Poháre sa nesmú svojimi stenami vzájomne dotýkať. Zvoľte program jemného umývania na najnižšiu teplotu a použite jemný prostriedok na umývanie riadu. Umývačku by ste mali otvoriť bezprostredne po každom umývacom cykle, aby horúci vzduch mohol uniknúť. Zabránite tak korózii povrchu skla.

Nápojové sklo Rosenthal DiVino, z produkce porcelánky Thomas.

O značke Rosenthal

Nemecká značka Rosenthal je výrobcom luxusného porcelánového riadu a doplnkov už od roku 1879. Zakladá si na vysokej kvalite, inovaciách, kvalitnom designe a sofistikovanom remeselnom spracovaní. Výrobky Rosenthal si našli svoje miesto nielen v domácnostiach, ale tiež v gastronomickom a hotelovom priemysle. Tomu, kto hľadá „nemeckú kvalitu“, má značka Rosenthal čo ponúknuť. Jej výrobky sú pravidelne oceňované za design. Značka neustále pracuje na zdokonaľovaní ako elegantných klasických kolekcií, tak aktuálnych trendy lifestylových produktoch a neustále tak posúva požiadavky v oblasti nárokov na originalitu, osobitosť a individualitu v oblasti stolovania a bytového designu.

Podobné produkty Rosenthal DiVino Pohár na koktail, 0,26 l

Novinka
Rosenthal DiVino Poháre na biele víno, 0,32 l Rosenthal
€ 10

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Rosenthal DiVino Pohár na červené víno, 0,32 l Rosenthal
€ 10

SKLADOM 2 ks

Rosenthal DiVino Poháre na biele víno 0,4 l Rosenthal
€ 10

SKLADOM viac ako 5 ks