Předchozí produkt Rosenthal Thomas DiVino Pohár na koktail 0,26 l Následující produkt Rosenthal Blend Relief 2 hlboký tanier, Ø 22 cm

Informácie o produkte

Rosenthal DiVino Poháre na vodu so stopkou, objem 0,44 l, výška 22 cm

Vychutnajte si čistú pramenitú vodu z elegantného pohára na vodu so stopkou z kolekcie DiVino od značky Rosenthal s objemom 0,44 l a výškou 22 cm. Buďte štýlový v ktoromkoľvek okamihu. 

  • výška 22 cm
  • objem 440 ml

Poháre sú vyrobené z číreho skla, graficky bola upravená farba pre ľahšie rozpoznanie tvaru.

Krehká krása u vás doma

Kolekcia nápojového skla Rosenthal DiVino z dielne Thomas.

O kolekcii DiVino

Elegancia, vysoká kvalita a sofistikovaný design sú hlavnými piliermi kolekcie DiVino od značky Rosenthal. Poháre sú navrhnuté tak, aby dokázali plne rozvinuť chuť nápoja, pre ktorý sú určený. Môžete si vybrať zo širokej škály tvarov – od pohára na vodu, šampanské, najrôznejšie typy vína až po ďalšie druhy nápojov. Tenkostenné sklo dáva priestor pre plné rozvinutie chuti a pôžitku z nápoja. Poháre sú zároveň pevné a môžete ich bez obáv umývať v umývačke riadu. Vďaka týmto vlastnostiam si získali veľkú obľubu u somelierov a odborníkov v gastronómii. 

Pokyny pre starostlivosť

Poháre z kolekcie DiVino od značky Rosenthal možno umývať v umývačke riadu. Odporúčame ich vložiť do umývačky pod miernym uhlom, aby pri odtoku vody nezostali na pohároch kvapky. Poháre sa nesmú svojimi stenami vzájomne dotýkať. Zvoľte program jemného umývania na najnižšiu teplotu a použite jemný prostriedok na umývanie riadu. Umývačku by ste mali otvoriť bezprostredne po každom umývacom cykle, aby horúci vzduch mohol uniknúť. Zabránite tak korózii povrchu skla.

Nápojové sklo Rosenthal DiVino, z produkce porcelánky Thomas.

O značke Rosenthal

Nemecká značka Rosenthal je výrobcom luxusného porcelánového riadu a doplnkov už od roku 1879. Zakladá si na vysokej kvalite, inovaciách, kvalitnom designe a sofistikovanom remeselnom spracovaní. Výrobky Rosenthal si našli svoje miesto nielen v domácnostiach, ale tiež v gastronomickom a hotelovom priemysle. Tomu, kto hľadá „nemeckú kvalitu“, má značka Rosenthal čo ponúknuť. Jej výrobky sú pravidelne oceňované za design. Značka neustále pracuje na zdokonaľovaní ako elegantných klasických kolekcií, tak aktuálnych trendy lifestylových produktoch a neustále tak posúva požiadavky v oblasti nárokov na originalitu, osobitosť a individualitu v oblasti stolovania a bytového designu.

Podobné produkty Rosenthal Thomas DiVino Poháre na vodu so stopkou 0,44 l

Novinka
Rosenthal Thomas DiVino Poháre na vodu 0,44 l Rosenthal
€ 8

SKLADOM 3 ks

Novinka
Rosenthal Thomas DiVino Pohár na červené víno 0,32 l Rosenthal
€ 10

SKLADOM 2 ks

Novinka
Rosenthal Thomas DiVino Poháre na biele víno 0,32 l Rosenthal
€ 10

SKLADOM viac ako 5 ks

 Rosenthal Thomas DiVino Dekantovacia karafa, 3,4 l Rosenthal
€ 63

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Články o produkte

Milovník vína

Milovník vína

Pripite si na zdravie! Tip na krásny darček pre všetkých, ktorí radi pijú víno.