Předchozí produkt Villeroy & Boch Caffè Club Floral Touch of Smoke Espresso šálka s tanierikom Následující produkt Mlynček na kávu Smeg 50´s Retro Style, čierny

Informácie o produkte

Thomas Rosenthal Loft Šálka ​​na kávu s tanierikom, stohovateľná

Milujete kávu, ale tradičné espresso je pre váš príliš malé? Nemecký porcelán Thomas ponúka štýlový a ideálne veľký hrnček na kávu, či už na rannú či popoludňajšiu. A ak nechcete mať hrnčeky vystavené, ale elegantne uschované v skrinke, iste oceníte, že sa dajú prakticky stohovať jeden na druhý.

Kolekcia Loft je dostupná v okrúhlych, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je vzhľadom veľmi univerzálny a minimalistický. Drobné zdobenie jemným prúžkom dodáva moderný nádych do elegantnej a samozrejme plne funkčnej kolekcie. Séria nemeckej značky Thomas Rosenthal vyrobená z tvrdého porcelánu.

  • Porcelán
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktová rada Thomas Rosenthal ponúka široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierov na chlieb až po tanier ku slávnostnej večeri, od polievkového taniera po veľké šálky, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre dokonale prestretý stôl.

Podobné produkty Rosenthal Thomas Loft Šálka ​​na kávu s tanierikom, stohovateľná

Villeroy & Boch New Wave hrnček Praha Villeroy & Boch
€ 23

skladom

Akcia -25%
Villeroy & Boch NewWave espresso šálka s tanierikom Villeroy & Boch
€ 10,70
€ 8

skladom

Villeroy & Boch Petite Fleur Hrnček, 0,30 l Villeroy & Boch
€ 24,50

Na objednávku, 2 - 4 týždne