Předchozí produkt Villeroy & Boch BBQ Passion prílohová miska / miska na šalát, sada 2 ks Následující produkt Zwilling sklenená dóza na potraviny Gusto, okrúhla, 1,3 l

Informácie o produkte

Raňajkový tanierik / podšálka k miske na müsli  Rosenthal Thomas Loft, priemer 13cm

Môžete si vybrať : podšáleka k hrnčeku na kávu či čaj, alebo tanierik pod misku na müsli či raňajkový tanierik. Mnoho účelov, jeden tanierik z nadčasovej modernej kolekcie Loft.

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Rosenthal Thomas Loft podšálka na hrnček a misku na müsli, 13 cm