Předchozí produkt Villeroy & Boch Soup Passion polievková miska, 0,5 l Následující produkt Villeroy & Boch Like Color Loop Sand hrnček, 0,35 l

Informácie o produkte

Šálka na kávu s podšálkou Rosenthal Thomas Loft, objem šálky 0,21 l

Milujete kávu, ale tradičné espresso je pre vás príliš malé ? Nemecká porcelánka Thomas Rosenthal ponúka štýlový a ideálne veľký hrnček na kávu, či už rannú alebo odpoludňajšiu. 

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Rosenthal Thomas Loft Šálka ​​na kávu s tanierikom, 0,21 l

Dezertný tanier Rosenthal Thomas Loft, 22 cm Rosenthal
€ 9

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Jedálenský tanier Rosenthal Thomas Loft, 28 cm Rosenthal
€ 15,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Thomas Loft Miska okrúhla, 15 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM 5 ks

Rosenthal Thomas Loft hlboký tanier, 24 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks