Předchozí produkt Rosenthal Thomas Loft džbán, 0,7 l Následující produkt Maison Berger Paris darčekové balenie: katalytická lampa Aroma + Happy – Sviežosť vody, 250 ml

Informácie o produkte

Podnos / tácka Rosenthal Thomas Loft, oválný, 40 cm

Servírujte občerstvenie pre rodinu i priateľov, či už to budú jednohubkyzákusky kanapky alebo obložené chlebíčky na veľkom, oválnom servírovacom tanieri z kolekcie Loft, ktorý vďaka svojmu tvaru veľmi dobre poslúži aj ako podnos alebo tácka. Dlhší priemer elipsy je 40 cm.

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Rosenthal Thomas Loft Tácka oválna, 40 cm

Novinka
Jedálenská súprava Rosenthal Mesh Mountain,12 ks Rosenthal
€ 243

skladom

Novinka
Jedálenská súprava Rosenthal Mesh Aqua, 18 ks Rosenthal
€ 334

skladom

Novinka
Villeroy & Boch NewMoon súprava príborov, 30 ks Villeroy & Boch
€ 266

skladom

Kilner sada k príprave Kombuchy Kilner
€ 40,70

skladom