Předchozí produkt Villeroy & Boch Happy as a Bear súprava detského porcelánu, 3 ks Následující produkt Smeg mriežka na sendviče pre TSF02

Informácie o produkte

Podnos / tácka Rosenthal Thomas Loft, oválný, 40 cm

Servírujte občerstvenie pre rodinu i priateľov, či už to budú jednohubkyzákusky kanapky alebo obložené chlebíčky na veľkom, oválnom servírovacom tanieri z kolekcie Loft, ktorý vďaka svojmu tvaru veľmi dobre poslúži aj ako podnos alebo tácka. Dlhší priemer elipsy je 40 cm.

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Rosenthal Thomas Loft Tácka oválna, 40 cm

Novinka
Páková vývrtka Peugeot Baltaz Peugeot
od € 54,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Odporúčame
Jars Maguelone Tumbler / pohárik na kávu, 150 ml, sivá Jars
€ 10,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch Grand Royal poháre na šampanské, flauty, 0,23 l Villeroy & Boch
€ 48

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Jars Wabi oválna miska, 16,5 cm x 20 cm, zelená Jars
€ 44

SKLADOM 2 ks