Informácie o produkte

Ručný šľahač KitchenAid 5KHM 7210HESD
z limitovanej edície Queen of Hearts, vášnivá červená farba/Passion Red

Špeciálny odtieň červenej farby passion red - vášnivá červená bol vytvorený pri príležitosti osláv 100 rokov značky KitchenAid ako hold všetkým kuchárskym kreatívcom, inšpirujúcim značku už od roku 1919, a zároveň aj ako hold všetkým inovatívnym a vášnivým tvorcom ďalšieho storočia. Ide o špeciálny odtieň červenej, teda farby, ktorá sa postupne stala ikonou celej značky. Kolekciou Queen of Hearts v nádhernej "vášnivej červenej" spoločnosť KitcheAid oslavuje budúcnosť a vzdáva hold všetkým tvorivým nadšencom nastupujúcej generácie. Stelesňuje energiu, silu a spoločné nadšenie na nové možnosti v kuchyni.

Krásny a praktický pomocník do každej kuchyne

Elektrický ručný šľahač KitchenAid KHM7210 je navrhnutý tak, aby šetril váš čas aj námahu. Má rukoväť s mäkkým úchopom a LED ukazovateľom rýchlostí, ktorých je 7, s pozvoľným, tzv. mäkkým štartom. Výkonný, a pritom šetrný DC motor, pracujúci v rozmedzí 230 - 1100 otáčok / min. s príkonom 85 W, si poradí vďaka 2 turbošľahačom aj s veľmi hustým cestom. Napájací kábel má otočné pripojenie, ktoré umožňuje prístup z akéhokoľvek uhla bez toho, aby sa kábel zamotal. Celý prístroj s elegantnými chrómovanými doplnkami sa ľahko čistí.

Čo všetko sa skrýva v škatuli?

Ľahký prístroj nádhernej vášnivej červenej farby je veľmi príjemný do ruky, nielen vďaka svojej váhe, ale aj mäkkému úchopu. Po dolnom obvode nájdete ozdobenie v podobe pruhu s malými srdiečkami a s logom z limitovanej edície k stému výročiu. Súčasťou balenia sú 2 turbošľahače z nehrdzavejúcej ocele, ktoré vám pomôžu ľahko spracovať aj husté zmesi, a metla na šľahanie, ktorú použijete nielen na prípravu šľahačky a snehu z bielkov, ale aj na dorobenie krémových polievok a omáčok či napenenie mlieka. Vďaka použitým materiálom možno metlu na šľahanie i šľahače možno bez problémov umývať v umývačke riadu.

Varenie je radosť

Ručný šľahač KitchenAid z limitovanej edície Queen of Hearts, samozrejme, nielen ľahko šľahá, ale aj mieša a tlčie, preto spojí v podstate akékoľvek suroviny sypké či tekutej konzistencie čisto a bez rozstreku do hladkého cesta. Ručný šľahač využijete aj na vyšľahanie snehu z bielkov, tortových poliev a krémov alebo omáčok. Vďaka účinnému a výkonému DC motora, ľahkosti a jednoduchému ovládaniu, 7 rýchlostiam s mäkkým štartom a špeciálne navrhnutému príslušenstvu z nehrdzavejúcej ocele a, samozrejme, v neposlednom rade aj farbe, špeciálne navrhnutej pre všetkých vášnivých kuchárov, sa tento ručný šľahač limitovanej edície stane úplne všestranným pomocníkom v každej kuchyni , modernej i tej retro.

10+1 benefit ručného šľahača KitchenAid 5KHM 7210HESD, limitovaná edícia Queen of Hearts

 • účinný a výkonný DC motor
 • elegantný dizajn s chrómovými doplnkami
 • jednoduché čistenie a použitie
 • ľahké telo s mäkkým držadlom
 • jednoduché zostavenie a rozoberanie
 • presné elektronické nastavenie 7 rýchlostí
 • mäkký/pozvoľný štart zabraňuje striekaniu ingrediencií 
 • príslušenstvo z nehrdzavejúcej ocele možno umývať v umývačke riadu
 • napájací kábel s otočným pripojením
 • kreativitu podporujúca vášnivá červená farba/passion red 

Technické údaje:

príkon: 85 W

napätie: 220-240 V

frekvencia: 50/60 Hz

počet ot/min: 230 - 1 100

hmotnosť: 1,1 kg

dĺžka kábla: 154,9 cm

materiál tela: plast

materiál príslušenstva: nehrdzavejúca oceľ

Turbošľahače 2 ks

Dva kusy šľahačov z nehrdzavejúcej ocele na prípravu ciest na sušienky, piškótu alebo koláče. Možno umývať v umývačke riadu.

Metla na šľahanie

Metlička so 16 drôtmi z nehrdzavejúcej ocele, vhodná na prípravu šľahačky, snehu z bielkov, omáčok, poliev a pudingov. Možno umývať v umývačke riadu.

Odporúčame dokúpiť

limitovaná edícia
Tyčový mixér KitchenAid Queen of Hearts 5KHB, vášnivá červená KitchenAid
€ 129

Dodanie 3 - 6 týždne

limitovaná edícia
KitchenAid Mini Food Processor Queen of Hearts 5KFC, vášnivá červená KitchenAid
€ 79

Dodanie 3 - 6 týždne

limitovaná edícia
Kuchynský robot KitchenAid Artisan Queen of Hearts KSM180, vášnivá červená KitchenAid
€ 799

Dodanie 3 - 6 týždne

Podobné produkty Ručný elektrický šľahač KitchenAid Queen of Hearts 5KHM, vášnivá červená, 7 rýchlostí

Ručný elektrický šľahač KitchenAid 5KHM9212 KitchenAid
od € 149

Dodanie 3 - 6 týždne

Články o produkte

Vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre ženy

Inšpirácia na darčeky pre všetky vaše lásky - princezné, kráľovné v kuchyni, sportovkyně aj rozprávkové babičky.