Předchozí produkt Woll Diamond Concept Plus rajnica s pokrievkou Následující produkt Villeroy & Boch Petite Fleur Šalátová misa, 21 cm

Informácie o produkte

4 x zapekacia miska na francúzsku cibuľačku Emile Henry, hľúzovková, 0,55 l

Misky sú vyrobené špeciálne na servírovanie jednej z klasických francúzskych polievok. Tête de lion ako sa tento klasický, rustikálny tvar nazýva, sa v kombinácii so zamatovou matnou, čiernou farbou bude dobre vynímať jednak v moderných, ale aj v tzv. babičkiných kuchyniach. Keramická miska so svojím priemerom 12 cm a objemom niečo viac ako pol litra má veľmi príjemnú veľkosť pre jednotlivú porciu, takže ju veľmi dobre využijete nielen tak, ako výrobca zamýšľal, teda na francúzsku cibuľačku so zapečeným chrumkavým toustíkom a syrom, ale tiež ako klasickú misku na horúcu  polievku, alebo na servírovanie akýchkoľvek gratinovaných – zapekaných pokrmov. Je vyrobená z rýdzo prírodného materiálu – obojstranne glazovanej keramiky, takže sa tiež skvelo udržuje, pretože je možné ju bez problémov umývať v umývačke riadov.  

Z mrazáku rovnu do rúry

Obojstranne glazovaná miska  je vyrobená z vysoko trvanlivej a odolnej keramiky Emile Henry Hight Resistance ©, a tak je nielen veľmi odolná voči odreninam, ale tiež perfektne zvládá teplotné šoky. Môžete ju z mrazáku postaviť do rúry, prihriať v mikrovlnke alebo na platničke a pripraviť tak večeru či prekvapenie pre návštevu za pár minútiek. Hodí sa tiež napríklad na prípravu aj servírovanie chilli con carne alebo jednotlivých porcií gratinovanej zeleniny

 

Zapekacia miska Emile Henry na pravú francúzsku cibuľačku, farba matne čierna – hľúzovková.

Miska na cibuľačku, zapekacia, Emile Henry

 • praktické využitie – servírovánie z rúry rovno na stôl

 • univerzálne využitie – nielen na servírovanie polievky cibuľačky

 • len prírodné materiály – glazovaná keramika 

 • ľahko sa čistí – hladká, neporézna glazúra,

 • možno umývať v ufrancúzsku cibuľačkumývačke riadu

 • vhodná do mikrovlnnej aj obyčajnej rúry

 • skvelo odoláva teplotným šokom (- 20 +270 °C)

 • 10ročná garancia vzťahujúca sa na výrobné vady

Hľúzovková farba je novinkou roku 2021. Inšpiráciou jej bola, ako inak, čerstvo vyrastené francúzske hľúzovky(truffles). Matne zamatový,sýto čierny vzhľad osloví nielen tých, ktorí nasledujú nové mestské trendy, ale aj tých konzervatívnejších zástancov alebo vyznávačov rustikálneho štýlu.

 

 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

 • priemer horného rámu: 12 cm

 • objem: 0,55 l

 • farba: matne čierna-hľúzovková

Prečo vybrať keramický riad Emile Henry?

Emile Henry je rodinná firma, ktorá tradičnej keramike dáva nový rozmer. Či už je to precízna ručná práca, nadčasový dizajn alebo prírodné farby glazúry, ktoré sa hodia takmer do každej kuchyne. Keramický riad značky Emile Henry nie je len funkčný, ale aj skvelo vyzerá na stole.

Podobné produkty Sada 4 x Miska na cibuľačku zapekacia, Emile Henry, hľúzovka, 0,55 l