Předchozí produkt Šálka na čaj Rosenthal Magic Garden Blossom, 200 ml Následující produkt Rosenthal Thomas Loft jedálny tanier štvorcový, 27 x 27 cm

Informácie o produkte

SIGG Active WMB Sports Touch

Fľaše SIGG sú vyrábané z jediného kusa hliníka, čo im dodáva dokonalú tesnosť, pevnosť, trvanlivosť, a to pri nízkej hmotnosti. Vnútorný povrch je upravený špeciálnou patentovanou technológiou EcoCare, ktorá je zdravotne a hygienicky neškodná, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žiadne pachy ani chute a pri preliačení fľaše sa flexibilne prispôsobí novému tvaru a neolúpe sa. Používaním fliaš SIGG znižujete svoju ekologickú stopu - chránite životné prostredie.

Závity na všetkých fľašiach majú rovnaký rozmer a všetky ponúkané uzávery sú zameniteľné, takže si môžete svoju fľašu doladiť podľa svojich potrieb. Na fľaši so širokým hrdlom (wide mouth bottles - WMB) je dodávaný špeciálny adaptér, ktorého horný závit má rovnaký rozmer ako bežné fľaše SIGG a spolu s adaptérom teda môže byť kombinovaný ľubovoľný uzáver.

  • materiál: hliník + špec. vnútorná vrstva EcoCare
  • objem: 0,75 l
  • protišmyková matná úprava, odolnejšia proti mechanickému poškodeniu

  • nie je vhodné na perlivé nápoje

  • určené na nápoje s teplotou do 40 ° C

  • širšie hrdlo umožňuje prípravu kokteilov či pridanie iných aditív

Vnútorná vrstva EcoCare - veľmi tenká (40 mikrónov) vrstva polyméru nanesená na celý vnútorný povrch fľaše v podobe jemného prášku a následne vypálením pri teplote 200 ° C neoddeliteľne spojená s telom fľaše. Vďaka tejto vrstve nepríde nápoj do kontaktu s hliníkom, nemusíte sa teda obávať nežiaducej metalickej pachute. Vrstva je inertná, nepreberá žiadne pachy ani chute a uľahčuje čistenie fľaše. Neobsahuje žiadne ftaláty, BFA ani organické rozpúšťadlá. Spĺňa všetky hygienické normy na priamy styk s potravinami podľa predpisov EÚ a FDA.

Odporúčame dokúpiť

SIGG Čistiace tablety SIGG, 20 ks Sigg
€ 7,59

SKLADOM viac ako 5 ks

SIGG Čistiaca kefa na fľaše Sigg
€ 10,79

SKLADOM viac ako 5 ks

WMB adaptér SIGG Sigg
€ 4,69

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty SIGG Fľaša WMB Sports Touch 0,75 l

SIGG Fľaša Fabulous 1,0 l Sigg
od € 20,49

SKLADOM viac ako 5 ks

SIGG Fľaša WMB Traveller 1,5 l Sigg
od € 26,69

SKLADOM viac ako 5 ks