Informácie o produkte

SIGG WMB Swiss Emblem Touch 1 l

Fľaše SIGG sú vyrábané z jediného kusa hliníka, čo im dodáva dokonalú tesnosť, pevnosť, trvanlivosť, a to pri nízkej hmotnosti.Vnútorný povrch je upravený špeciálnou patentovanou technológiou EcoCare, ktorá je zdravotne a hygienicky neškodná, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žiadne pachy ani chute a pri preliačení fľaše sa flexibilne prispôsobí novému tvaru a neolúpe sa. Používaním fliaš SIGG znižujete svoju ekologickú stopu - chránite životné prostredie.
Fľaše z dizajnovej kolekcie sú každoročne obmieňané, neopozeraný a originálny dizajn umožňuje každému vybrať si presne podľa svojho vkusu. Použitý materiál - hliník zaisťuje vysokú odolnosť pri prípadných pádoch. Patentovaná vnútorná vrstva EcoCare zaisťuje, že nápoj nepríde do kontaktu s hliníkom. Uzáver SIGG Screw je jednoduchý na používanie a je dokonale tesný.

Závity na všetkých fľašiach majú rovnaký rozmer a všetky ponúkané uzávery sú zameniteľné, takže si môžete svoju fľašu doladiť podľa svojich potrieb. Na fľaši so širokým hrdlom (wide mouth bottles - WMB) je dodávaný špeciálny adaptér, ktorého horný závit má rovnaký rozmer ako bežné fľaše SIGG a spolu s adaptérom teda môže byť kombinovaný ľubovoľný uzáver.

  • materiál: hliník + špec. vnútorná vrstva
  • objem: 1 l
  • protišmyková matná úprava, odolnejšia proti mechanickému poškodeniu
  • určené na nápoje s teplotou do 40 ° C

  • nie je vhodné na perlivé nápoje

  • širšie hrdlo umožňuje prípravu kokteilov či pridanie iných aditív

Vnútorná vrstva EcoCare - veľmi tenká (40 mikrónov) vrstva polyméru nanesená na celý vnútorný povrch fľaše v podobe jemného prášku a následne vypálením pri teplote 200 ° C neoddeliteľne spojená s telom fľaše. Vďaka tejto vrstve nepríde nápoj do kontaktu s hliníkom, nemusíte sa teda obávať nežiaducej metalickej pachute. Vrstva je inertná, nepreberá žiadne pachy ani chute a uľahčuje čistenie fľaše. Neobsahuje žiadne ftaláty, BFA ani organické rozpúšťadlá. Spĺňa všetky hygienické normy na priamy styk s potravinami podľa predpisov EÚ a FDA.

 

Odporúčame dokúpiť

SIGG Čistiace tablety SIGG, 20 ks Sigg
€ 7,59

SKLADOM viac ako 5 ks

SIGG Čistiaca kefa na fľaše Sigg
€ 10,79

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty SIGG Fľaša WMB Swiss Emblem Touch 1 l

Novinka
Akcia -25%
Dvojstenná nerezová cestovná fľaša Zwilling Thermo, 0,45 l Zwilling
€ 28
od € 21

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Akcia -25%
Dvojstenná termoska z nerezovej ocele Zwilling Thermo, 0,42 l Zwilling
€ 28
od € 21

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Detská fľaša SIGG Muminovci Love 0,3 l Sigg
€ 21,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Detská fľaša SIGG Mumínovci Swimming 0,4 l Sigg
€ 26,90

SKLADOM viac ako 5 ks