Informácie o produkte

Raňajková sada Smeg pre krásne dobré rána, pastelovo zelená

3 nádherné dizajnové prístroje, ktoré vám vďaka precíznemu prevedeniu, svojej úplnej spoľahlivosti a v neposlednom rade aj hrejivému retro dizajnu v hravom štýle 50. rokov dokážu spríjemniť každú chvíľku, ktorú s nimi strávite. Budú zdrojom vašich drobných denných radosti, vašim malým luxusom a zároveň aj spoľahlivým spoločníkom, či už sa rozhodnete pripraviť raňajky, desiatu alebo iné drobné občerstvenie svojim partnerom, deťom, rodine, priateľom alebo len sami sebe... Okrem toho všetky 3 spotrebiče fungujú ako eye catcher, stanu sa teda trvalou ozdobou vašej kuchyne či inej miestnosti, kam ich umiestníte. K tomu všetkému vám budú slúžiť do roztrhania tela. Skrátka ako SMEG. Pre všetkých, ktorí milujú pekné veci a majú svoj štýl.

Nezameniteľný dotyk SMEG – poteší oko, pohladí dušu

  • Jasné farby a krivky vnesú kreativitu do vašej kuchyne
  • Do poslednéhodetailu premyslený kúsok – budete sa tešiť na každé stretnutie
  • Hravá extravagancia 50. rokov – osvedčený spúšťač dobrej nálady

SMEG– jedinečnosť tkvie v detaile

Small but with a strong personalitysíce malé, ale veľmi osobité. Tak by sa dali stručne charakterizovať malé domáce spotrebiče, idúce na retro vlne 50. rokov. Ich kompaktný vzhľad, premyslený do poslednej skrutky, upúta na prvý pohľad všetkých ctiteľov kvalitného dizajnu. Zmení atmosféru každej miestnosti, do ktorej ich umiestníte, na hravo farebnú, plnú oblých línií, čistých, ale zároveň zmyselných kriviek a hrejivých spomienok. Tieto oblé kompaktné prístroje sú určené nielen pre všetkých, ktorí ako šéfkuchári kraľujú svojej kuchyni, ale aj pre tých, čo chcú napríklad len občas použiť skutočne krásne a pritom vysoko fuknčné zariadenie s excelentným výkonom po všetkých stránkach. 

Vitajte vo svete SMEG

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Manažment pochádza stále z tej istej rodiny, ktorej predstaviteľ v povojnových rokoch minulého storočia zahájil podnikanie v odbore metalurgia a smaltovanie v mestečku Guastalla v provincii Emilia. Napokon názov firmy odkazuje na túto skutočnosť, je totiž akronymom slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Viac než 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

Módna elektro ikona

V roku 2012 sa SMEG rozhodol etablovať aj na trhu malých domácich spotrebičov. Spoločnosť tak oslovila dvojicu z milánskeho štúdia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledok na seba nechal 2 roky čakať, ale stál za to. Kolekcia malých domácich spotrebičov od doby svojho uvedenia na trh v roku 2014 zbiera jednu cenu za druhou. Tvarovo vychádzajú z roztomilého vintage dizajnu 50. rokov, podobne ako veľmi úspešné chladničky, ale pritom majú svoj vlastný, hravo elegantný štýl. V roku 2017 na úspešnú retro radu nadviazala aj farbami hýriaca kolekcia Sicily is my love, na ktorej farebnom prevedení sa podpísalo excelentné návrhárske duo Dolce & Gabbana.

Pre pohodové raňajkové rána si v rovnakej farbe ako raňajkovú sadu môžete v Potten & Pannen-Staněk zaobstarať ešte Smeg kávovar, prekvapávač, napeňovač mliekaalebo mlynček na kávu.

Odporúčame dokúpiť

Smeg ohrievač žemlí a hrianok pre TSF01/TSF03 Smeg
€ 20

Dodanie 3 - 6 týždne

Smeg mriežka na sendviče pre TSF01/TSF03 Smeg
€ 30

Dodanie 3 - 6 týždne