Informácie o produkte

Starter set do kuchyne Zwilling, 10 kusov

Zariaďujete si svoj prvý byt a váhate, čo všetko budete v novej kuchyni potrebovať? S kvalitným riadom a vybavením od Zwilling J.A. Henckels rozhodne chybu nespravíte. Naopak, kvalitné produkty oceníte pri vašich kuchárskych začiatkoch. Je jedno či varíte podľa naučených receptov spamäti, kuchárky alebo podľa videoreceptov z youtube, s kvalitnými produktmi to určite pôjde oveľa ľahšie.

Sarter set Zwilling obsahuje:

Bez hrncov by to nešlo - Zwilling TWIN Classic, nerez je nerez

Základným kameňom každej kuchyne sú zaiste hrnce, a preto nemôžu chýbať ani v našej Zwilling starter sade. 4-dielna sada hrncov z overenej kolekcie riadu Zwilling TWIN Classic je vyrobená z ušľachtilej nerezovej ocele so sendvičovým hliníkovým dnom, ktoré dobre akumuluje a rovnomerne rozvádza teplo po celom dne hrnca, čo zabraňuje vzniku hotspotov, na ktorých sa jedlo pripaľuje. Nerezové hrnce môžete umývať v umývačke riadu, alebo ich použiť aj v klasickej rúre na zapečenie či udržanie teploty práve uvareného jedla. Na prípravu príloh, omáčok aj polievok. Alebo len na uvarenie vajíčok natvrdo. A pokiaľ vám nebudú tieto 4 hrnce stačiť, môžete si dokúpiť akýkoľvek hrniec z kolekcie TWIN Classic, ktorý budete potrebovať.
Kompatibilný so všetkými zdrojmi, vrátane indukcie.

  • rajnica bez pokrievky, Ø 16 cm, V 1,5 l, (úžitkový objem 1,0 l)
  • hrnec s nerezovou pokrievkou, Ø 16 cm, V 2,0 l, (úžitkový objem 1,5 l)
  • hrnec s nerezovou pokrievkou, Ø 24 cm, V 6,0 l, (úžitkový objem 5,0 l)
  • kastról s nerezovou pokrievkou, Ø 20 cm, V 3,5 l, (úžitkový objem 2,5 l)

Panvice na smaženie, odolné a nepriľnavé - Zwilling Madura Plus

Nezáleží na tom, či držíte proteinovú, vegánsku či vegetariánsku diétu (alebo žiadnu), nepriľnavá panvica zvládne všetko, smaženie rezňov, steakov, prípravu číny či karí, miešané vajíčka či restovanú zeleninu. Panvice Zwilling Madura Plus sú vyrobené z robustného kovaného hliníka tvdeného titanom a majú odolný 4-vrstvový nepriľnavý povrch, na ktorom môžete smažiť zdravo len s minimom tuku. Dopečenia v rúre sa báť tiež nemusíte, čierna plastová rukoväť vydrží v rúre do 180 °C.
​Kompatibilné so všetkými tepelnými zdrojmi, vrátane indukcie.

  • panvica na smaženie Zwilling Madura Plus, 28 cm
  • panvica na smaženie Zwilling Madura Plus, 20 cm

Kuchársky nôž Zwilling Life - kvalitný nôž nielen pre šéfkuchára

Kvalitný nôž sa v kuchyni nikdy nestratí, naopak! Môžeme zaručiť, že univerzálny kuchársky nôž, prakticky nedáte z ruky a nezáleží na tom, či cibuľu nakrájate za 30 sekúnd, alebo za 5 minút. Nôž od majstrov nožiarov zo Solingenu je vyrobený zo špeciálne vyvinutej najkvalitnejšej nerezovej ocele a vyniká svojou odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou. Pre ľahký a presný rez má ostrie v tvare písmena "V", ktoré je kontrolované laserom. S univerzálnym kuchárskym nožom nakrájate mäso, ryby i zeleninu.

Bambusový kuchynský lopárik - aby bolo na čom krájať

K ostrému nožu je potrebná aj vhodná krájacia podložka, predsa si nepoškodíte novú kuchynskú linku! Bambusový lopárik má optimálne rozmery 35 x 25,5 cm a je vysoké 3 cm. Prírodný materiál - bambusové drevo, je dostatočne odolné, ale zároveň nie je príliš tvrdé, takže predchádza poškodeniu čepele noža. Lopárik má po obvode praktickú drážku kvôli odvodu prebytočných štiav, aby krájané mäso či zelenina po lopáriku nekĺzala.

Kuchynské nožnice a škrabka 

Dvaja zdanlivo nevýrazní pomocníci, bez ktorých to ale v kuchyni nejde. Univerzálne kuchynské nožnice Zwilling majú čepeľ z kvalitnej nerezovej ocele a ergonomická rukoväť zo sklenených vlákien tvrdenej čiernej syntetiky, takže si poradia s nejednou výzvou, nielen v kuchyni. V rukoväti je šikovne integrovaný praktický otvárač na uzávery PET fľiaš.

Praktická kuchynská škrabka má čepeľ z nerezovej ocele dlhú 6,5 cm a je ideálna na každodenné používanie. Čierna syntetická rukoväť má protišmykovú úpravu, takže vám nevykĺzne ani keď budete mať mokré ruky. Ľahko ošúpete všetky druhy koreňovej zeleniny aj zemiaky.

Podobné produkty Starter set do kuchyne Zwilling, 10 kusov

Novinka
Akcia -60%
Odporúčame
Sada riadu Ballarini Bologna Granitium, 6 ks Ballarini
€ 149
€ 59,60

skladom

Akcia -13%
Zwilling Base sada riadu 4 ks Zwilling
€ 235
€ 205

skladom

Zwilling Twin Classic sada riadu 4 ks Zwilling
€ 293

skladom

Články o produkte

Vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre ženy

Inšpirácia na darčeky pre všetky vaše lásky - princezné, kráľovné v kuchyni, sportovkyně aj rozprávkové babičky.