Předchozí produkt Gril na drevené uhlie Weber Original Kettle E-4710, Ø 47 cm Následující produkt Zwilling Pro sada nožov - 2 ks (kuchársky, špikovací)

Informácie o produkte

Hrniec Staub je nadčasový pomocník na dusenie, pečenie, polievky a jedlá z jedného hrnca. Varenie čohokoľvek v smaltovanom liatom hrnci Staub Cocotte je veľmi jednoduché. Hrniec vytvára spojenie medzi sporákom a vaším stolom, takže môžete servírovať priamo z neho. Vaše jedlo si zachová teplotu a na vašom stole bude vyzerať krásne. Vďaka špeciálnej úprave sa čokoľvek, čo v ňom varíte, stane lahodným a delikátnym.

Malé inovované hroty pod pokrievkou zaručujú plynulú cirkuláciu, vytvárajúcu ideálne podmienky na pomalé varenie. Hrniec je perfektný na dusenie, opekanie, pečenie a vyprážanie. Skondenzovaná para sa rovnomerne vracia späť do nádoby a pripravovaný pokrm je automaticky podlievaný, čo zabraňuje vysušovaniu pokrmov pri varení a pečení. Poprední šéfkuchári milujú liatinový riad Staub pre jeho schopnosť držať teplo, zvyšovanie chuti a praktickú nerozbitnosť.

Staub Kastról Chistera

Litinový hrnec Staub s inovovanou samopodlévací poklicí Chistera.

Kastról s inovovaným automatickým podlievaním - Chistera. Drobné hroty, pripomínajúce svojím tvarom kvapky vody, zaisťujú kontinuálne "samopodlievanie" pripravovaného pokrmu. Skondenzovaná para sa vracia späť do nádoby, rovnomerne steká po drobných hrotoch, a tým dodáva jedlu autentickú šťavnatosť, ktorú mu dodá len liatinový riad.
 

  • inovované hroty Chistera pod pokrievkou pre "pozvoľna varené" jedlá
  • ľahké varenie, perfektný pre začínajúcich i profesionálnych kuchárov
  • nádoba zo smaltovanej liatiny - vysoko trvalá, odolná voči korózii so stálymi farbami, odolná voči odštiepeniu, s excelentnou tepelnou vodivosťou
  • špeciálne hladké keramické dno
  • vhodné na použitie na všetkých typoch varných zdrojov, vrátane indukcie a rúry
  • vhodné do umývačiek riadu

Odporúčame dokúpiť

Staub silikónový kryt na uchá hrncov Staub
€ 30,50

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Podobné produkty Staub kastról Chistera

Akcia -35%
Liatinový hrniec s pokrievkou Staub Cocotte Staub
od € 154

skladom

Staub silikónový kryt na uchá hrncov Staub
€ 30,50

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Články o produkte