Předchozí produkt Ballarini Positano Nepriľnavá panvica Následující produkt Rösle blanšírovacia lyžica s guľatou rukoväťou, 36,5 cm

Informácie o produkte

Kilner Súprava na výrobu rastlinného mlieka

Súprava na výrobu mlieka zo škrupinových plodov alebo ovsa od značky Kilner predstavuje zábavnú cestu na prípravu nápoja z mandlí, orechov, ovsa, sóje alebo kokosu. Súprava obsahuje všetko potrebné na prípravu rastlinného mlieka, dnes obľúbenej súčasti stravy všetkých vegánov, ktorou ale nepohrdnú ani vegetariáni. Potrebujete k tomu, okrem vstupnej suroviny v podobe vylúpaných škrupinových plodov, sójových bôbov, ryže alebo ovsa, ešte užší tyčový mixér (typ bamix), ktorý prestrčíte špeciálnym silikónovým krytom pohára. Podľa priloženého návodu alebo jednoduchého videonávodu potom pripravíte svoj dokonalý rastlinný nápoj. Takto vyrobené orechové mlieko môžete skladovať počas 3 dní v chladničke.
Poháre (bez viečok), ale aj lis so sitom z nehrdzavejúcej ocele, je možné umývať v umývačke riadu, do pohárov však nemožno liať vrelú vodu priamo.

 

Orechy podľa druhu treba najskôr na 6-12 hodín namočiť, odporúčané doby sú prílohou balenia, rovnako aj obrázkový návod na použitie súpravy.

Obsah balenia:

2x sklenená nádoba s objemom 0,5 l
1x skrutkovací vrchnák z nehrdzavejúcej ocele
1x skrutkovací kovový upevňovací krúžok
1x hnedá silikónová ochrana proti rozstreku pri mixovaní
1x lisovací piest so sitkom z nehrdzavejúcej ocele a hnedým silikónovým vrchnákom s nalievacím zobáčikom
1x recept na výrobu mandľovo-vanilkového mlieka v anglickom jazyku

Technické údaje

  • výška: 20,5 cm
  • priemer: 10,1 cm
  • objem 1 pohára: 0,5 l

 

Kilner sada na výrobu rostlinného mléka vám umožní doma vyrobit nekonečně podob např mandlového mléka

Kilner – najlepší je originál

Anglická kvalita a tradícia je to, čo môžete od výrobkov Kilner očakávať. Prvý zavárací pohár uzrel svetlo sveta v roku 1842 v anglickom mestečku Dewsbury. Práve v tomto roku prišiel John Kilner s objavom, ktorý znamenal revolúciu v zaváraní. Originálne poháre Kilner majú nielen čaro nadčasového vintage dizajnu ale aj mnoho technických výhod, ktoré vás presvedčia o ich nezameniteľnosti. Zaváracie poháre Kilner, ktoré použijete nielen pri zaváraní mäsa, zeleniny či ovocia, nie sú jediným sortimentom tejto tradičnej značky. Pozrite sa tiež na ostatné, nielen sklenené výrobky Kilner.

 

Podobné produkty Súprava na výrobu rastlinného mlieka Kilner, 2 x 0,5 l