Předchozí produkt Sypaný bio organický bylinný čaj Kusmi Tea Only Spices Následující produkt Forma na pečenie chleba Emile Henry, granátová, 4,5 l / Ø 34 cm

Informácie o produkte

Rosenthal DiVino Flauta na šampanské, objem 0,22 l, výška 22,5 cm

Slávnostné príležitosti alebo letné večery na terase so šumivým pohárom šampanského v ruke. Objavte kúzlo šampanského s pohármi DiVino od značky Rosenthal, ktorých priezračné ľahké sklo rozvinie jeho chuť naplno. 
Poháre od nemeckého výrobcu Rosenthal z rady DiVino sú praktické a krásne zároveň. Ľahké ako pierko a predsa odolné a stabilné. Poháre sú svojim tvarom prispôsobené tak, aby v nich sektšumivé vína optimálne rozvinuli svoju arómu a chuť. Sú tenkostenné, a teda veľmi ľahké do ruky, ale súčasne sú aj veľmi odolné. Ani umývanie v umývačke nepredstavuje žiadny problém.

  • výška 22,5 cm
  • objem 220 ml

Poháre sú vyrobené z číreho skla, graficky bola upravená farba pre ľahšie rozpoznanie tvaru.

Krehká krása u vás doma

Kolekcia nápojového skla Rosenthal DiVino z dielne Thomas.

O kolekcii DiVino

Elegancia, vysoká kvalita a sofistikovaný design sú hlavnými piliermi kolekcie DiVino od značky Rosenthal. Poháre sú navrhnuté tak, aby dokázali plne rozvinuť chuť nápoja, pre ktorý sú určený. Môžete si vybrať zo širokej škály tvarov – od pohára na vodu, šampanské, najrôznejšie typy vína až po ďalšie druhy nápojov. Tenkostenné sklo dáva priestor pre plné rozvinutie chuti a pôžitku z nápoja. Poháre sú zároveň pevné a môžete ich bez obáv umývať v umývačke riadu. Vďaka týmto vlastnostiam si získali veľkú obľubu u somelierov a odborníkov v gastronómii. 

Pokyny pre starostlivosť

Poháre z kolekcie DiVino od značky Rosenthal možno umývať v umývačke riadu. Odporúčame ich vložiť do umývačky pod miernym uhlom, aby pri odtoku vody nezostali na pohároch kvapky. Poháre sa nesmú svojimi stenami vzájomne dotýkať. Zvoľte program jemného umývania na najnižšiu teplotu a použite jemný prostriedok na umývanie riadu. Umývačku by ste mali otvoriť bezprostredne po každom umývacom cykle, aby horúci vzduch mohol uniknúť. Zabránite tak korózii povrchu skla.

Nápojové sklo Rosenthal DiVino, z produkce porcelánky Thomas.

O značke Rosenthal

Nemecká značka Rosenthal je výrobcom luxusného porcelánového riadu a doplnkov už od roku 1879. Zakladá si na vysokej kvalite, inovaciách, kvalitnom designe a sofistikovanom remeselnom spracovaní. Výrobky Rosenthal si našli svoje miesto nielen v domácnostiach, ale tiež v gastronomickom a hotelovom priemysle. Tomu, kto hľadá „nemeckú kvalitu“, má značka Rosenthal čo ponúknuť. Jej výrobky sú pravidelne oceňované za design. Značka neustále pracuje na zdokonaľovaní ako elegantných klasických kolekcií, tak aktuálnych trendy lifestylových produktoch a neustále tak posúva požiadavky v oblasti nárokov na originalitu, osobitosť a individualitu v oblasti stolovania a bytového designu.

Podobné produkty Rosenthal Thomas DiVino Flauta na šampanské 0,22 l

Novinka
Rosenthal Thomas DiVino Poháre na vodu 0,44 l Rosenthal
€ 8

SKLADOM 3 ks

Novinka
Rosenthal Thomas DiVino Pohár na červené víno 0,32 l Rosenthal
€ 10

SKLADOM 2 ks

Novinka
Rosenthal Thomas DiVino Poháre na biele víno 0,32 l Rosenthal
€ 10

SKLADOM viac ako 5 ks

 Rosenthal Thomas DiVino Dekantovacia karafa, 3,4 l Rosenthal
€ 63

Na objednávku, 3 - 6 týždňov