Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do difuzéra Levanduľové, pole 200 ml Následující produkt Villeroy & Boch Toy´s Delight podnos, 39 x 16 cm

Informácie o produkte

šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a blender KitchenAid K400 s prémiovým příslušenstvím, červená metalíza, Pohlreich SelectionZdeněk Pohlreich: 
„Rozmery úsporné, výkon grandiózny. Ponorný tyčový mixér Bamix vyladí vašu polievku, majonézu a koktejl do úplnej dokonalosti. Šľahá, krája, seká a mixuje aj väčšie objemy tak, aby ste boli spokojní. Vďaka švajčiarskej kvalite je voľbou mnohých profíkov, vrátane mňa.”

 

 

 

Tyčový mixér Bamix Swissline M200, Pohlreich Selection, červený, 200 W

Skutočne profesionálny mixér, ktorý sa hodí nielen do domácnosti, ale aj do akejkoľvek prevádzky reštaurácie. Výborný pri príprave zeleninového pyré, ovocných sorbetov, hutných omáčok alebo napríklad polievok vo veľkom množstve.

  • príkon: 200 W
  • 2 stupne rýchlosti:
    1. stupeň až 12 000 otáčok/minútu
    2. stupeň až 17 000 otáčok/minútu
  • hmotnosť: 960 g
  • špirálový kábel; dĺžka kábla 1,9 m
  • 5 minút nepretržitej prevádzky
  • Výška mixéru: 34 cm, ponor 20 cm

Balenie obsahuje :

Bamix Swissline M200 tyčový mixér, červený, 200 W

Bamix food processor, 200 ml, biely

Džbánik, 900 ml

Dizajnový červený stojan

Multifunkčný nôž

Seká, drtí a mixuje surovú aj varenú zeleninu, ovocie, suroviny na detské predjedlá, varené mäso, mrazené ovocie a kocky ľadu. Využijete ho tiež pri príprave polievok a omáčok rovnako tak ako ľahkých a tekutých ciest. Využijete ho tiež pri príprave zmrzliny alebo ľadovej drte.

Nôž na mäso

S týmto nožom získajú tuhé potraviny nielen nadýchanú, ale krémovú konzistenciu. Ideálne pri mixovaní jednak surového ako aj vareného mäsa.

Šľahací disk

Mieša a mixuje koktejly, výživné nápoje, zeleninové, ale aj ovocné pyré, domáce majonézy, zálievky alebo osviežujúce freshe. Vďaka tomuto nadstavcu získate nielen jemnú, ale nadýchanú konzistenciu, ktorá neomrzí.

Miešací disk

Šľahá a prevzdušňuje napr. bielky a smotanu na šľahanie. S týmto nadstavcom ľahko našľaháte krémové polievky a omáčky, ale tiež našľaháte krémové polievky a omáčky, ale tiež pripravíte ľahké, jemné a nadýchané pokrmy. 

Prečo zvoliť Bamix?

Všetky súčasti ponorných mixérov Bamix, ktoré prídu do kontaktu s potravinami, nepreberajú chuť ani pach použitých surovín a sú vyrobené z nekorodujúcich materiálov. Motor, ktorý spotrebuje menej než 200 wattov a aj napriek tomu je vysoko výkonný šetrí nielen energiu, ale aj čas. Tyčové mixéry Bamix majú minimálne priestorové nároky, takže ich budete mať vždy po ruke! Tichývýkonný nevibrujúci motor je ručne skladaný a prechádza niekoľkými kontrolami, preto naňho náš e-shop POPASTA poskytuje záruku neuveriteľných 10 rokov! Otvorená hlava mixéra zaručuje neilen optimálnu cirkuláciu surovín, ale tiež ľahké čistenie.

Ponorné mixéry od Švajčiarskej firmy Bamix predstavujú kvalitu, trvanlivosť, nadčasovosť a eleganciu. Už od roku 1954, kedy bol vyrobený prvý tyčový alebo pokiaľ chcete, ponorný mixér, sa kládol dôraz na niekoľko dôležitých vlastností mixéra. Kvalita, kompaktnosť a trvanlivosť zastrešená švajčiarským štandardom ručného spracovanie a kontrolou jednotlivého kusu.

 

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
Návod na tyčový mixér Bamix PDF dokument 936 kB

Odporúčame dokúpiť

Bamix nádoba s uchom 1000 ml Bamix
€ 11,70

SKLADOM 4 ks

Podobné produkty Tyčový mixér Bamix Swissline M200, Pohlreich Selection, červený, 200 W

Články o produkte

Hráškový krém podľa Zdenka Pohlreicha

Hráškový krém podľa Zdenka Pohlreicha

Zdraviu prospešná polievka zo zeleného hrášku, s prekvapivým pôvodom z Veľkej Británie, je nielen jednoduchá na prípravu, ale aj veľmi výživná. Prinášame recept na hráškový...

Budapeštianska pomazánka

Budapeštianska pomazánka

Jednoduchý recept na Budapešť s tvarohom, ktorý uspokojí nielen vás a vaše dedí, ale aj starých rodičov. Je výborná na desiatu aj na studenú večeru, zvlášť keď ju natriete na...