Předchozí produkt Hrnček s uchom Rosenthal Nora Spring Vibes, 0,4 l Následující produkt Rösle teplomer na mäso

Informácie o produkte

Veľký hrnček s uchom Rosenthal Thomas Loft, objem 380 ml

Horúci nápoj z veľkého hrnčeka určite vzime poteší, či už to bude čaj, grog, vianočný punč alebo napríklad horúce kakao, hlavne keď je hrnček za čo držať, aby nepálil. Vychutnajte si svoj obľúbený teplý nápoj z veľkéhohrnčka z kolekcie Loft.

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Veľký hrnček s uchom Rosenthal Thomas Loft, 0,38 l

Dezertný tanier Rosenthal Thomas Loft, 22 cm Rosenthal
€ 9

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Rosenthal Thomas Loft hlboký tanier, 24 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Jedálenský tanier Rosenthal Thomas Loft, 28 cm Rosenthal
€ 15,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Thomas Loft Miska okrúhla, 15 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Recept na koláčik z hrnčeka (mug cake)

Recept na koláčik z hrnčeka (mug cake)

Už poznáte koláčiky mug cakes, ktoré si hneď pripravíte v hrnčeku v mikrovlnnej rúre alebo v rúre? Pár minút a môžete raňajkovať! Výborné raňajky alebo desiata so sebou.