Předchozí produkt Villeroy & Boch Toy´s Delight Royal Classic dezertný tanier, 23 cm Následující produkt Súprava 4 bavlnených kuchynských utierok Potten & Pannen - Staněk

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Toy´s Delight klubový tanier, 35 cm

Porcelánový klubový tanier z vianočnej kolekcie Toy´s Delight bol vyrobený z prémiového porcelánu s priemerom 35 cm. Zdobí ho zvlnený okraj s červenou linkou, zlaté hviezdičky a obrázok vianočného stromčeka. Môžete ho použiť ako podkladový tanier na efektívnu prezentáciu či ako servírovací tanier. Vzhľadom na jeho sviatočný dekor a nadmerný priemer 35 cm jho môžete používať tiež na servírovanie tort, koláčov, či cukroviniek, podľa vašich potrieb a fantázie.

Vianočná kolekcia porcelánu Toy´s Delight od Villeroy & Boch

Sviatočný porcelán Toy´s Delight nemeckej tradičnej značky Villeroy & Boch je plný farieb a motívov, ktoré sú späté s Vianocami. V kolekcii nájdete všetko, čo patrí na slávnostne prestretý stôl: vianočné taniere, misky a misy, kanvice, šálky a hrnčeky či krásne zdobené podnosy a tácky na cukrovinky. Nechýba ani prestieranie či vianočné ozdoby v rovnakom štýle. Váš vianočný porcelánový servis tak môžete vkusne doplniť kúskami bieleho porcelánu s reliéfnym zdobením Toy´s Delight Royal Classic. Či už dávate prednosť klasickej bielej alebo kombinácii červeno-zelenej, s kolekciou Toy´s Delight vykúzlite nezabudnuteľú vianočnú atmosféru podľa vášho vkusu. Porcelán možno medzi sebou ľahko kombinovať, hodí sa tak aj ako vianočný darček pre mamičky a babičky.

 

  • Vianočná séria porcelánu Toy´s Delight nemeckej porcelánky Villeroy & Boch
  • Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Ručne maľované detaily, glazované pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri stohovaní
  • Bohato zdobený procelán, nie je vhodný do umývačky riadu
  • Riad je možné používať v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Podobné produkty Villeroy & Boch Toy´s Delight klubový tanier, 35 cm