Předchozí produkt Emile Henry forma na pečenie 3 ks bagiet, granátová, 39,5 x 23 cm Následující produkt Villeroy & Boch Colourful Spring behúň na stôl snežienky, 49 x 143 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Winter Bakery Delight misa na nohe, hviezda, 27 x 21 x 12 cm

Nádherná porcelánová misa na nohe z kolekcie Winter Bakery Delight bola vyrobená z kvalitného porcelánu. Vďaka svojmu rozmeru 27 x 21 cm je vhodná na prezentáciu občerstvenia, cukroviniek či ovocia. Nielen vďaka svojmu tvaru hviezdy priťahuje na prestretom stole pozornosť. Misu zdobia typické vianočné motívy v tónoch tmavo červenej, zelenej a béžovej farby.

Kolekcia porcelánu Winter Bakery Delight od Villeroy & Boch

Vysoko kvalitná kolekcia porcelánu Winter Bakery Delight tradičnej značky Villeroy & Boch je skutočným potešením, a to jednak pre oči, a aj pre dušu. Porcelán je vďaka svojej svetlo béžovej farbe s obrázkami vianočných motívov vhodný skôr na zimné obdobie a zvlášť na advent. Na prestretom stole pomáha vytvoriť príjemnú nenútenú sviatočnú atmosféru. Krásny vianočný dekor série Winter Bakery Delight podporuje pocit rodinnej súdržnosti, ktorá k najkrajším sviatkom roka patrí. Pri pohľade na vianočné dobroty tiež bezpochýb podporuje chuť na jedlo.  

 

  • Séria porcelánu Winter Bakery Delight nemeckej porcelánky Villeroy & Boch
  • Porcelánový servis z Premium porcelánu s hrejivými motívmi
  • Jemné a aj napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Porcelán je glazúrovaný na atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazúrované časti sú vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu​
  • Riad je možné používať i v mikrovlnnej rúre
  • Vyrobené v Nemecku, o čom informuje pečiatka na spodnej strane

  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece sú ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Prémiový porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový porcelán je určený na každodenné použitie, aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa približne v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje na atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekóru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu počas 75 minút. Dekór je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Winter Bakery Delight misa na nohe, hviezda, 27 x 21 x 12 cm

Villeroy & Boch Winter Bakery Delight jedálenský tanier, 27 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch Winter Bakery Delight etažér cezmína, 34 cm Villeroy & Boch
€ 85,40

SKLADOM viac ako 5 ks