Předchozí produkt Villeroy & Boch Maxima dekantovacia karafa, 1,0 l Následující produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Paris chic, 500 ml

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Winter Bakery Delight misa v tvare vianočného stromčeka, 26,5 cm

Porcelánová misa v tvare vianočného stromčeka patrí do kolekcie Winter Bakery Delight. Vyrobená bola z prémiového porcelánu s dĺžkou 26,5 cm. S jej dizajnom je ideálna na servírovanie vianočného pečiva alebo ovocia. Okraje misy zdobí jemná červená linka, úhlavným motívom je tak obrázok vianočného stromčeka na dne misy, ktorý je tvorený prevažne obrázkami vianočného pečiva.  

Kolekcia porcelánu Winter Bakery Delight od Villeroy & Boch

Vysoko kvalitná kolekcia porcelánu Winter Bakery Delight tradičnej značky Villeroy & Boch je skutočným potešením, a to jednak pre oči, a aj pre dušu. Porcelán je vďaka svojej svetlo béžovej farbe s obrázkami vianočných motívov vhodný skôr na zimné obdobie a zvlášť na advent. Na prestretom stole pomáha vytvoriť príjemnú nenútenú sviatočnú atmosféru. Krásny vianočný dekor série Winter Bakery Delight podporuje pocit rodinnej súdržnosti, ktorá k najkrajším sviatkom roka patrí. Pri pohľade na vianočné dobroty tiež bezpochýb podporuje chuť na jedlo.  

 

  • Séria porcelánu Winter Bakery Delight nemeckej porcelánky Villeroy & Boch
  • Porcelánový servis z Premium porcelánu s hrejivými motívmi
  • Jemné a aj napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Porcelán je glazúrovaný na atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazúrované časti sú vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu​
  • Riad je možné používať i v mikrovlnnej rúre
  • Vyrobené v Nemecku, o čom informuje pečiatka na spodnej strane

  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece sú ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Prémiový porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový porcelán je určený na každodenné použitie, aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa približne v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje na atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekóru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu počas 75 minút. Dekór je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Winter Bakery Delight misa v tvare vianočného stromčeka, 26,5 cm